• -20%
  AF Reef Salt+ 22kg
SKU: AF Reef Salt+22kg
EAN: 5902026733458
Idealna do akwariów rafowych silnie obsadzonych koralowcami o zwiększonym poziomie pierwiastków, aby przyspieszyć wzrost koralowców.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
AF Reef Salt+ 22kg

AF Reef Salt+ 22kg

 

AF REEF SALT+ 22KG

Najwyższej jakości sól akwarystyczna przeznaczona do mocno obsadzonych koralowcami zbiorników z obsadą mieszaną. Reef Salt+ zawiera podwyższone stężenie makroelementów w idealnych proporcjach, dzięki czemu zaspokoi potrzeby nawet najszybciej rozwijających się kolonii koralowców. W odróżnieniu od środowiska naturalnego, akwarium to zamknięty ekosystem, w którym pokłady cennych składników stale ulegają zużywaniu. Zapewnienie ciągłego dostępu do makroelementów to jedna z najistotniejszych rzeczy w prowadzeniu zbiornika rafowego. W tym celu konieczna jest indywidualna suplementacja tych składników lub podmiany wody z zastosowaniem soli o podwyższonych parametrach. Regularne podmiany z zastosowaniem Reef Salt+ dostarczą mikroelementów cennych dla wzrostu i wybarwienia koralowców oraz pomogą w utrzymaniu odpowiedniej równowagi kluczowych pierwiastków.

 • Stworzona do akwariów mocno obsadzonych koralowcami LPS i SPS
 • Podwyższone poziomy KH, wapnia, magnezu
 • Bogaty skład pozwala na ograniczenie dodatkowej suplementacji w celu korekty parametrów

Wysokiej jakości sól to nie tylko lepszy wzrost, dlatego Reef Salt+ wspomaga również budowę szkieletów, wspiera wymianę jonową, poprawia wybarwienie oraz wspiera proces fotosyntezy.

Dozowanie i przechowywanie

 • Reef Salt+ należy rozpuścić w wodzie RODI o temperaturze 24-25°C
 • W celu uzyskania zasolenie 33 ppt (1.025 S.G) należy rozpuścić 390 g w 10 litrach wody RODI
 • Roztwór należy intensywnie mieszać przez ok. 15 min. Po całkowitym rozpuszczeniu oraz uzyskaniu pełnej klarowności woda tak zasolona jest gotowa do użytku
 • Przygotowaną solankę należy zużyć w ciągu 3 dni. Parowanie zmienia parametry wody, dlatego przechowuj przygotowaną solankę szczelnie zamkniętą. Jeżeli przechowujesz przygotowaną solankę przez kilka dni, przed użyciem sprawdź jej zasolenie
 • Przechowuj sól szczelnie zamkniętą w suchym i zacienionym miejscu
 • Karta charakterystyki dostępna na żądanie

Opinie o produkcie AF Reef Salt+ 22kg:

Napisz swoją opinię

AF Reef Salt+ 22kg

Idealna do akwariów rafowych silnie obsadzonych koralowcami o zwiększonym poziomie pierwiastków, aby przyspieszyć wzrost koralowców.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać