SKU: Polyp Lab Medic
EAN: 019962013904
Medic to wysoce skuteczny "bezpieczny w rafie" odżywka do wody wykorzystywana do zwalczania zewnętrznych pasożytów rybnych występujących w środowisku morskim i słodkowodnym.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Polyp Lab Medic 33 g

Polyp Lab Medic 33 g

 

Medic to wysoce skuteczna i bezpieczna dla rafy odżywka do wody wykorzystywana do zwalczania zewnętrznych pasożytów ryb występujących w środowisku morskim i słodkowodnym. Usuwa przyczynę powstawania ospy u ryb morskich, Cryptocaryon irritans, słodkowodnych Ichthyophthirius oraz choroby welwetowej Amyloodinium ocellatum.

 

Całkowicie bezpieczny, pomaga utrzymać właściwe pH ryby. Nie uszkadza bezkręgowców i nie ma negatywnego wpływu na bakterie nitryfikujące i denitryfikujące. W przeciwieństwie do wielu innych preparatów, Polyp Lab Medic blokuje również stadia larwalne pasożytów, a nie tylko formy dorosłe. 

 

 

 

Funkcje

 

  • Całkowicie bezpieczny dla rafy
  • Buforowany w celu utrzymania fizjologicznego pH
  • Nie uszkadza bezkręgowców
  • Nie szkodzi bakteriom nitryfikacyjnym
  • Rozmiar: 33g
  • Polyplab

 

Wskazówki

W leczeniu zbiorników: Użyj jednej miarki Medyka na każde 190L objętości twojego systemu dwa razy dziennie. W przypadku poważnych problemów użyj 3-poziomowych miarek na każde 190L objętości systemu. Dawkować raz rano i raz wieczorem. Kontynuuj dawkowanie przez 10 dni, maksymalnie do 20 dni.

 

Uwaga: Ozon i węgiel nie mogą być używane podczas leczenia. Odpieniacze można uruchomić tak jak zwykle. Lampę UV należy wyłączyć podczas podania, można włączyć godzinę po podanie preparatu. W przypadku zanikania białych kropek z ryb nie należy przerywać leczenia. Jest to tylko część naturalnego cyklu pasożyta i należy kontynuować dawkowanie produktu (minimalny czas trwania kuracji wynosi 10 dni), aby leczenie było msksymalnie skuteczne. Po zakończeniu kuracji należy użyć węgla aktywnego przez 2 lub 3 dni.

 

Opinie o produkcie Polyp Lab Medic 33 g:

Napisz swoją opinię

Polyp Lab Medic 33 g

Medic to wysoce skuteczny "bezpieczny w rafie" odżywka do wody wykorzystywana do zwalczania zewnętrznych pasożytów rybnych występujących w środowisku morskim i słodkowodnym.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać