SKU: A3APEXSYS-SHK
EAN: 653078004915

Neptune Apex A3 to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o akwarystach, którzy pragną dokładnie monitorować i kontrolować swoje akwaria. To urządzenie oferuje szereg funkcji, które pomagają utrzymać optymalne warunki w zbiorniku i zapewniają bezpieczeństwo dla Twojego akwarium. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Neptune Systems A3 Apex

Neptune Systems A3 Apex

 

Jednostka podstawowa A3 Apex

- 3 porty FMM

- 6 Przełącz wejście cyfrowe

- 2 porty Aquabusów

- 1 port sondy pH/ORP*

- 1 Port sondy temperatury

- Kompatybilny zarówno z Wi-Fi, jak i Ethernetem

- Nowy wbudowany alarm dźwiękowy

- Możliwość rozbudowy

- Kontroluj do 13 indywidualnych połączeń zasilania za pomocą Energy Bar 632Wi-Fi

W przypadku tego Apexa firma Nepture Systems poświęciła niezliczone roboczogodziny na opracowanie niesamowitego połączenia Wi-Fi 802.11g/n o niezawodności porównywalnej z połączeniem przewodowym. Proces łączenia się z siecią domową jest niezwykle prosty — konfiguracja i korzystanie z usługi chmurowej Apex Fusion zajmuje zaledwie kilka minut!
Listwa Energy bar 6

- 8 gniazd 120 VAC

- 3 wyjścia 1LINK dla WAV, DOS itp.

- 2x wyjścia DC24V dla akcesoriów (małe pompy, elektromagnesy, wentylatory itp.)

- 3x porty AquaBus

- Śledź temperaturę i pH za pomocą dołączonych laboratoryjnych sond z podwójnym złączem

- Monitoruj poziom wody za pomocą nowego magnetycznego czujnika optycznego MOS

- Bądź na bieżąco z wyciekami dzięki czujnikowi podłogowemu do wykrywania nieszczelności LD-2

- Ustawiaj przypomnienia, rejestruj informacje o testach i dozowaniu oraz uzyskuj dostęp do zbiornika z dowolnego miejsca dzięki Apex Fusion

- Niezawodny i wielokrotnego użytku nowy optyczny czujnik wykrywania nieszczelności na wielu powierzchniachZestawienie APEX PRO/APEX/APEX JR

 Apex PROApexApex Jr
Monitorowanie temperatury Check Check Check
Monitorowanie pH Check Check Check
Monitorowanie ORP Check
Monitorowanie zasolenia Sonda dostępna osobno
FMM Porty 4 3 2
Wyjścia 8 8
1LINK wyjścia 3 3
DC 24V wyjścia 2 2
Cyfrowe wejście 6 6
Guzik alarmu Check Check Check
Wi-Fi Check Check Check
Internet przewodowy Check Check
Monitorowanie poziomu wody Check
Wykrywanie wycieków Optyczne Analogowe Analogowe
Zmienne wyjścia  4
Sensor optyczny Check Check
Możliwość rozbudowy Check Check Check

AKCESORIA APEX

Temp probe

Temperature Probe

Utrzymanie stabilnej i stałej temperatury w akwarium ma ogromne znaczenie dla zdrowia mieszkańców.

Posiadanie wysokiej jakości urządzenia do monitorowania temperatury, które ostrzega również o przekroczeniu lub obniżeniu temperatury, jest koniecznością dla udanego akwarium.

W zestawie z

ApexPRO

Apex

Apex Jr

pH Probe

pH Probe

Utrzymanie stabilnego pH jest niezwykle ważne dla zdrowia koralowców w akwarium rafowym. Stabilne pH jest także mniej stresujące dla wszystkich mieszkańców akwarium.

Monitorowanie pH pozwala nie tylko na dostrojenie pożądanej stabilności parametrów, ale także służy jako ważny system ostrzegawczy ostrzegający o negatywnych zmianach w Twoim zbiorniku. 

W zestawie z

ApexPRO

Apex

Apex Jr

SSL

Solid Surface Leak Sensor

W przypadku kontaktu z cieczą czujnik ten skontaktuje się z urządzeniem Apex w celu wysłania ostrzeżenia lub uruchomienia innych działań.

Dzięki przewodowi o długości 5 metrów (16,3 stopy) ten czujnik jest niezbędny do umieszczenia wewnątrz i na zewnątrz SUMPA.

W zestawie z

Apex

Apex Jr

Optical Sensor

Optical Sensor

Pomyśl o inteligentnym przełączniku pływakowym. Czujnik optyczny sygnalizuje obecność wody powyżej lub poniżej miejsca czujnika.

Magnetyczny czujnik optyczny ma ulepszony wygląd i wygodę. Uszczelniona obudowa i magnetyczny montaż zapobiegają wnikaniu wody oraz sprawiają, że montaż jest szybki i łatwy.

W zestawie z

Apex

Apex JrSondy z podwójnym złączem!

System Apex zawiera sondy do pomiaru temperatury i pH. Sonda pH jest również na podwójnym złączu, dzięki czemu dłużej utrzymuje kalibrację i ma dłuższą żywotność niż sondy jedno złączowe.
Sondy jedno złączowe umieszczają elektrodę referencyjną w bezpośrednim kontakcie z wodą w akwarium. Z biegiem czasu złącze będzie powoli przepuszczać wodę z akwarium do elektrolitu, co zmienia dokładność sondy i wymaga częstszych kalibracji.


Sondy z podwójnym złączem umieszczają drugie naczynie wewnątrz głównego elektrolitu z drugim złączem wewnętrznym. Oznacza to, że nawet gdy woda w akwarium w końcu zacznie przedostawać się do pierwszego przedziału, nadal musi przejść przez drugie złącze, aby zanieczyścić elektrolit otaczający elektrodę odniesienia.

Opinie o produkcie Neptune Systems A3 Apex:

Napisz swoją opinię

Neptune Systems A3 Apex

Neptune Apex A3 to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o akwarystach, którzy pragną dokładnie monitorować i kontrolować swoje akwaria. To urządzenie oferuje szereg funkcji, które pomagają utrzymać optymalne warunki w zbiorniku i zapewniają bezpieczeństwo dla Twojego akwarium.