SKU: 115316
EAN: 5905546310543
Zestaw napowietrzający do akwarium Aquael Miniboost 100 Napowietrzacz do akwariów <100L
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Aquael Napowietrzacz MINIBOOST 100

Aquael Napowietrzacz MINIBOOST 100

 

ZALETY:

- bardzo małe rozmiary

- cicha praca

- wysoka wydajność przy minimalnym zużyciu energii

- solidne wykonanie

- płynna regulacja wydajności

- wytrzymała membrana

Miniaturowy napowietrzacz akwariowy z regulacją wydajności MINIBOOST 100 odznaczający się bardzo małymi rozmiarami i niskim poborem energii przy zachowaniu dużej wydajności.

MINIBOOST 100 to propozycja dla wszystkich posiadaczy małych i średnich zbiorników akwariowych (o pojemności do 100 l). Służy do efektywnego napowietrzania wody akwariowej oraz napędu tradycyjnych filtrów gąbkowych (stosowanych obecnie najczęściej do akwariów z krewetkami i z narybkiem). Wyróżnia bardzo małymi rozmiarami (zaledwie 8,5x4x4 cm), dzięki czemu nie rzuca się w oczy i nie zabiera wiele miejsca.

Posiada płynną regulację wydajności za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki temu można precyzyjnie dostosować ilość pompowanego powietrza do potrzeb każdego, nawet najmniejszego akwarium. Specjalna konstrukcja membrany zapewnia wysoką wytrzymałość co gwarantuje długi okres eksploatacji bez konieczności jej wymiany. Napowietrzacz zużywa przy tym tylko 1,8 W energii elektrycznej, dzięki czemu jest bardzo tani w eksploatacji.

Jest produkowany w Polsce, co zapewnia solidność wykonania i wysokie walory użytkowe. Ponadto spełnia wszystkie europejskie normy, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Rekomendujemy zastosowanie napowietrzacza w każdym akwarium słodkowodnym, nawet takim, w którym pracuje filtr wyposażony w funkcję napowietrzania.

Nowoczesny, sprawnie działający napowietrzacz znacznie poprawia natlenienie wody, co gwarantuje jeszcze lepsze warunki do życia ryb i innych zwierząt akwariowych. Dodatkowo użycie napowietrzacza poprawia walory estetyczne a w połączeniu z podświetlaną końcówką napowietrzającą AQUAEL AIRLIGHTS LED stanowi wspaniałą ozdobę każdego zestawu akwariowego.

Dane techniczne:

Moc 1,8W

Wydajność 100l/h

Zalecany do akwarium do 100l i głębokości maksymalnej 60cm

cmWymiary: 8,6x5,3x4,9cm

Opinie o produkcie Aquael Napowietrzacz MINIBOOST 100:

Napisz swoją opinię

Aquael Napowietrzacz MINIBOOST 100

Zestaw napowietrzający do akwarium Aquael Miniboost 100 Napowietrzacz do akwariów <100L

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać