SKU: NAP-80
EAN: 5904378735135
NAP AQUA NOVA to membranowa pompa powietrza o wysokiej wydajności. Wyposażona w najnowszej generacji wielopoziomowy system tłumiący , gwarantujący cichą pracę.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Napowietrzacz do stawu NAP-80

Napowietrzacz do stawu NAP-80

 

AN NAP-80Napowietrzacz do oczka wodnego 4800l/h

NAP AQUA NOVA to membranowa pompa powietrza o wysokiej wydajności. Wyposażona w najnowszej generacji wielopoziomowy system tłumiący , gwarantujący cichą pracę. Szczelna, aluminiowa pokrywa gwarantuje szybkie odprowadzanie ciepła i zabezpiecza pompę przed pracą w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Gumowe nóżki pochłaniające wibracje, zapewniają wysoki komfort i idealne dostosowanie do naszych potrzeb Spełnia wszystkie aktualnie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Może pracować na zewnątrz z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Powinien być umieszczony w suchym miejscu osłoniętym przed deszczem.Dzięki temu pompa może pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Duża wydajność i ciśnienie pozwala pompować powietrze do dużych oczek wodnych i stawów na spore głębokości. Przy produkcji jak i w czasie pracy nie jest wykorzystywane smarowanie olejowe, dzięki czemu tłoczone powietrze jest bardzo czyste i bezwonne. Wszystkie te cechy sprawiają, że pompy mogą pracować ”non-stop”, bez wahań wydajności. Pompa NAP AQUA NOVA najwyższa jakość materiałów w bardzo estetycznej obudowie, o wydajności 4800l/h i zużycie prądu tylko 55W. Wszystkie pompy wyposażone są w rozdzielacz powietrza. W komplecie znajduje się rozdzielacz na 8 wyjść.

Posiada jeden wylot i dołączony rozgałęziacz dzięki któremu można rozdzielić strumień powietrza nawet na 8 wyjść. Dobre rozwiązanie do napowietrzania dużych zbiorników gdzie pompa może pracować na 1, 2, 3 lub nawet 8 kamieniach napowietrzających w zależności od połączenia. NAP AQUA NOVA wyróżniają się swoją cichą pracą i mocą sprężania 0,01-0,03MPa. Latem podczas upałów zmniejszają deficyt tlenu, a zimą chronią przed całkowitym zamarznięciem stawu. Spełnia wszystkie aktualnie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Może pracować na zewnątrz z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. 

Wszystko to sprawia że napowietrzacze NAP AQUA NOVA są ceniony na naszym rynku przez hodowców ryb i oczkomaniaków.

 

Podstawowe parametry:

  • zasilanie 230V
  • moc 55 W
  • wydajność max: 4800l/h - 80 l/min
  • wytwarzane ciśnienie 0,01-0,03MPa
  • poziom hałasu: <32dB
  • ilość wyjść rozdzielacza: 8 
  • wymiary (dług / szer / wys): około 22x12x15 cm
  • kabel 1,95m

Opinie o produkcie Napowietrzacz do stawu NAP-80:

Napisz swoją opinię

Napowietrzacz do stawu NAP-80

NAP AQUA NOVA to membranowa pompa powietrza o wysokiej wydajności. Wyposażona w najnowszej generacji wielopoziomowy system tłumiący , gwarantujący cichą pracę.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać