Linia Premium to gotowe pokarmy z wieloma atrakcyjnymi dodatkami, które zapewniają rybom m.in. doskonałą kondycję, piękne kolory i większą odporność na choroby. Linia Premium obejmuje zarówno produkty uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do żywienia ryb o szczególnych wymaganiach pokarmowych.
Pokarm jest maksymalnie rozdrobniony, tak by maleńkie ryby mogły go z łatwością pobierać. Bogata receptura pokarmu charakteryzuje się dużym udziałem surowców roślinnych, w tym pokrzywy, szpinaku i glonów Spirulina platensis, dzięki czemu zaspokaja wysokie potrzeby pokarmowe młodych ryb, wymagających w diecie znacznego udziału składników roślinnych (np. ryby żyworodne). Optymalnie dobrany zestaw witamin i mikroelementów gwarantuje prawidłowy wzrost i rozwój narybku, zapobiegając nieodwracalnym w tym wieku skutkom niedoboru tych substancji. W celu jak największego urozmaicenia diety narybku polecamy łączenie Mikro-Vit Vegetable z innymi pokarmami z serii Mikro-Vit. Karmienie należy rozpocząć po resorpcji pęcherzyka żółtkowego. Dawki powinny być niewielkie, ale częste. Niezjedzony pokarm należy usuwać z dna akwarium lub wprowadzić do zbiornika kilka ślimaków, które zjedzą resztki.
- roślinny pokarm dla narybku
- niezwykle rozdrobniony
- zapewnia optymalny rozwój narybku
Mikro-Vit Vegetable to roślinny pokarm dla narybku.
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
TROPICAL HI-ALGAE DISCS XXL 500 G
Hi-Algae Discs XXL to premium tonący pokarm algowy dla dużych ryb dennych. Zawiera 52,4% alg, wspiera odporność, trawienie i intensywne wybarwienie. Idealny do codziennego karmienia oraz dla ryb osłabionych.
PRODAC ARTEMIA 100% POKARM DLA RYB AKWARIOWYCH
Prodac Artemia 100% Brine Shrimps 100 ml – naturalny, suszony pokarm z solankowych krewetek (brine shrimps), idealny dla ryb mięso- i wszystkożernych. Wysoka zawartość protein, łatwe do strawienia, doskonały jako urozmaicenie diety i wspomaganie wzrostu oraz koloru ryb.
TROPICAL KRILL FLAKE 500ML/100G
Super smaczny pokarm dla wszystkożernych i mięsożernych ryb akwariowych o właściwościach wybarwiających, w formie płatków z wyjątkowo wysoką zawartością kryla antarktycznego (40%).
TROPICAL NANOVIT TABLETS 10G/ca. 70szt.
Nanovit Tablets to wybarwiający pokarm w postaci niewielkich, płasko-wypukłych tabletek z dużą zawartością naturalnych karotenoidów i zawartością spiruliny min. 14%.
TROPICAL SUPER SPIRULINA FORTE MINI GRANULAT 250ML/140G
Pokarm z wysoką zawartością spiruliny (36%) w formie mini granulatu przeznaczony dla ryb glonożernych, w tym młodych pielęgnic afrykańskich, oraz innych ryb wymagających w diecie dużego udziału składników pochodzenia roślinnego. Doskonale uzupełnia dietę wszystkożernych ryb akwariowych.
Garlic Guard 250 ml Seachem
TROPICAL D-ALLIO PLUS GRANULAT 100ML/60G
D-Allio Plus Granulat to wieloskładnikowy pokarm granulowany z dodatkiem czosnku (30%), przeznaczony dla paletek oraz innych ryb o wysokich wymaganiach pokarmowych, w tym również ryb morskich.
HIKARI Cichlid Excel Medium 250G
Wersja pływająca granulatu dla roślinożernych pielęgnic z jezior Malawi i Tanganika pobierających pokarm z powierzchni wody.Jest to specjalistyczny pokarm dla ryb roślinożernych. Dzięki precyzyjnie dobranej kombinacji składników, granulat cechuje się wysokimi właściwościami odżywczymi, jest łatwo przyswajalny, wspaniale uwydatnia ubarwienie oraz przyczynia się do intensyfikacji wzrostu ryb.
Tropical SUPER SPIRULINA FORTE CHIPS 100ml/52g
TROPICAL 3-ALGAE GRANULAT 100ML/44G
3-Algae Granulat to pokarm w formie granulatu, bogaty w algi.



