SKU: EMTK80
EAN: 8437007983760
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Easy Reef EasyMasstick 80G

Easy Reef EasyMasstick 80G

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

EasyMasstick to ewolucja Masstick:

Nie wymaga wcześniejszego nawodnienia, co ułatwia szybkie i wygodne stosowanie, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Ten nowy format nie musi być chłodzony, aby zachować swoje właściwości, co ułatwia przechowywanie wraz z resztą naszych produktów akwariowych.

Naturalna żywność dla ryb i bezkręgowców. Jest  mieszanką różnych całkowicie naturalnych związków pochodzenia morskiego , wysoce technicznych i przeznaczonych do zrównoważonego i naturalnego żywienia wszystkożernych ryb i bezkręgowców morskich.

  • EasyMasstick zachowuje swoje właściwości przez 2 lata bez konieczności utrzymywania niskiej temperatury.
  • Easymasstick to samoprzylepna pasta gotowa do użycia.

Dostępne w: 40g i 80 g

 

Instrukcje użytkowania

Wyjmij niezbędną dawkę z pojemnika, ugniataj ją ręcznie, przyklej do szyby akwarium i najlepiej w różnych miejscach, aby wszystkie ryby miały dostęp do pokarmu.

Dlaczego Easy Masstick jest  inny?

EasyMasstick®, nie wymaga przygotowania i nie trzeba go nawadniać  . EasyMasstick®  ma idealną konsystencję do prawidłowego karmienia ryb i bezkręgowców, zachowując jednocześnie cechy i zalety formatu  Masstick®.

Po wejściu do akwarium EasyMasstick ® nie rozprasza się w wodzie przez wiele godzin, dzięki czemu jest w pełni wykorzystywany przez ryby i skorupiaki.  Ta funkcja umożliwia korzystanie z niego w trybie „ad libitum” lub racjonowanym karmieniem.

Będąc pokarmem przygotowywanym głównie z liofilizowanych skorupiaków i niezawierającym szkieletu ryby, jest to pokarm o bardzo niskiej zawartości fosforanów. EasyMasstick® zawiera mikroalgi (Phaeodactylum tricornutum, Nannochloropsys gaditana i Tetraselmis chuii), zooplankton (Isochrysis galvana) i skorupiaki (Palaemonetes varians).

Jeden gatunek mikroalgi nie spełnia wszystkich wymagań żywieniowych, dlatego konieczne jest zaopatrzenie kilku gatunków w celu uzyskania właściwej równowagi żywieniowej. Zawiera również skorupiaka bez zawartości fluoru w skorupce.

Ta wysoce bogata w białko mieszanka jest idealna do karmienia ryb akwariowych, koralowców i innych bezkręgowców. Dzięki EasyMasstickMasstick® uzyskuje się znaczny wzrost u ryb, większą intensywność kolorów i poprawę układu odpornościowego, co powoduje drastyczne zmniejszenie chorób.

Jako efekt uboczny powoduje wzrost mikrofauny w akwariach bezkręgowców (zwłaszcza zooplanktonu i małych kurzu z piór), które w końcu są pokarmem wielu koralowców i ryb.

Podobnie fitoplankton morski jest bardzo kompletnym pożywieniem, ponieważ zawiera witaminy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, aminokwasy, węglowodany i białka niezbędne do rozwoju różnych organizmów w akwariach.

EasyMasstick® to w 100% liofilizowany fitoplankton morski i zooplankton oraz skorupiaki, dzięki czemu w łatwy sposób uzyskuje się z tego produktu wszystkie zalety mikroalg.

Dzięki EasyMasstick® możesz uzyskać doskonałe wyniki   w akwarium morskim.

Pamiętaj, że ten produkt ma preferowaną datę konsumpcji zapisaną na torbie produktu.

Opinie o produkcie Easy Reef EasyMasstick 80G:

Napisz swoją opinię

Easy Reef EasyMasstick 80G

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać