SKU: Labroides Dimidiatus
EAN: BRAK
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Labroides Dimidiatus

Labroides Dimidiatus

 

Labroides Dimidiatus

 

Wargacz z gatunku Bluestreak Cleaner występuje pojedynczo, w parach i grupach. Ta unikalna ryba tworzy symbiotyczną relację z innymi gatunkami poprzez ustawienie "stacji czyszczącej", aby usunąć niechciane pasożyty, które mogły się przyczepić. Cleaner Wrasse zaprosi ryby do ich "stacji czyszczącej", wykonując uspokajający ruch ich ogonów. Ryby te mogą nawet wyczyścić wnętrze większych ryb i skrzeli.

Dostarczony przez krótki łańcuch dostaw na Zachodnim Oceanie Indyjskim w bardzo niewielkich ilościach, afrykański i malediwski Bluestreak Cleaner Wrasse może się dobrze rozwijać w domowym akwarium. Wymagając zaawansowanej opieki, zalecamy, aby ten gatunek był uważany tylko przez doświadczonego akwarystę morskiego. Wargacz Bluestreak Cleaner wymaga dużej ilości miejsca do pływania, ponieważ są one bardzo aktywnymi rybami i powinny być trzymane z różnymi rybami o różnych kształtach i kolorach w społecznym akwarium morskim. Dopasowana wieko lub daszek jest koniecznością, ponieważ mogą one przeskakiwać z otwartych akwariów z wierzchołkiem lub do odkrytych skrzyń nadmiarowych w wyświetlaczach w stylu rafy.

Wargacz z gatunku Bluestreak Cleaner musi być karmiony niewielkimi ilościami świeżego, mięsistego pokarmu kilka razy dziennie, ponieważ nie ma możliwości spożywania dużych posiłków podczas jednego posiedzenia. Idealne oferty obejmują małe kawałki wzbogaconej w witaminy mrożonej zamrożonej krewetki mysis, wzbogaconej witaminą mrożonej solonej krewetki i innych mniejszych, mięsnych potraw. Po pełnym dostosowaniu do domowego akwarium, ryby te mogą być również oferowane z wysokiej jakości płatkami morskimi i drobnym pokarmem z granulek morskich, które uzupełniają podstawową dietę wzbogaconej żywności mrożonej.

Opinie o produkcie Labroides Dimidiatus:

Napisz swoją opinię

Labroides Dimidiatus

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać