• -20%
    AF Rock - Arch 10kg
SKU: 10108046
EAN: 5902026733618
Skała stworzona z pełni naturalnych składników, najwyższej jakości skały przeznaczonej do akwariów morskich. Wysoka porowatość zapewnia niską wagę dzięki temu jest znacznie lżejsza od innych skał na rynku.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
AF Rock - Arch 10kg

AF Rock - Arch 10kg

 

AF ROCK - ARCH 10KG

Stworzony z w pełni naturalnych składników, najwyższej jakości skały przeznaczonej do akwariów morskich. Wysoka estetyka i ręczny proces wytwarzania sprawiają, że AF Rock przypomina naturalną skałę z raf koralowych. Ze względu na dużą porowatość ułatwia osadzanie się bakterii i doskonale sprawdza się jako medium filtracyjne. Zastosowanie najlepszych, ekologicznych i w pełni bezpiecznych pigmentów pozwoliło na stworzenie skały o wysokich walorach dekoracyjnych. AF Rock nie szkodzi środowisku i w przeciwieństwie do żywej skały jest wolny od zanieczyszczeń, niechcianych glonów i pasożytów. W przeciwieństwie do żywej skały, użycie AF Rock jest wolne od szkodliwych i inwazyjnych organizmów, takich jak walonia, aiptazja, bruzdnice, mszaki, AEFW i niepożądane kraby. Skład skały zapewnia optymalne warunki do rozwoju życia morskiego i jest całkowicie bezpieczny dla mieszkańców akwarium. AF Rock jest idealnym pożywką do osiedlania się bakterii, dzięki czemu wspomaga procesy biochemiczne i gwarantuje długotrwałą równowagę biologiczną w zbiorniku. Skała będzie stale wspierać procesy filtracyjne, stabilizować parametry i ułatwiać rozwój życia morskiego. Kamień można ciąć i łamać, a także dowolnie łączyć za pomocą Stone Fix. Ręczny proces produkcji AF Rock gwarantuje niepowtarzalność każdego z zestawów, a także zapewnia ekskluzywny kształt każdego elementu. Wysoka porowatość zapewnia niską wagę i doskonały stosunek masy do objętości. Dzięki temu AF Rock jest znacznie lżejszy od innych skał dostępnych na rynku.

Produkt został dokładnie przebadany w laboratorium, nie uwalnia do wody niepożądanych substancji chemicznych. Stabilizuje pH i KH wody, co znacznie ułatwia zwapnienie szkieletów i umożliwia szybszy wzrost koralowców, które przy stabilnych parametrach budują twardsze i zdrowsze szkielety. Ułatwia zasiedlanie pożytecznych drobnoustrojów oraz znacznie skraca proces dojrzewania akwarium, zwłaszcza przy zastosowaniu bakterii Bio S. Szybko pokrywa się pożądanymi w akwarium glonami koralowymi. W akwarium słodkowodnym AF Rock można stosować tylko w wodzie o pH powyżej 7,0. Opłucz kamień w wodzie RO przed umieszczeniem w zbiorniku. Ze względu na dużą porowatość skała może pękać podczas transportu, fragmenty skał należy łączyć za pomocą Stone Fix.

  • Naturalny wygląd
  • Wspiera wzrost organizmów morskich
  • Duża powierzchnia filtracyjna
  • Idealny stosunek masy do objętości
  • Idealne medium dla osiedlania się bakterii
  • Bezpieczna dla Twojego akwarium – bez pasożytów i plag
  • Stabilizuje pH i KH
  • Zastosowano tylko naturalne barwniki

 

Opinie o produkcie AF Rock - Arch 10kg :

Napisz swoją opinię

AF Rock - Arch 10kg

Skała stworzona z pełni naturalnych składników, najwyższej jakości skały przeznaczonej do akwariów morskich. Wysoka porowatość zapewnia niską wagę dzięki temu jest znacznie lżejsza od innych skał na rynku.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać