SKU: PRO540
EAN: 3594200005400
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Prodibio Pure Ocean Salt 5kg

Prodibio Pure Ocean Salt 5kg

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Produkt opracowany z myślą o wszystkich typach morskich biotopów. Zawiera bazę z naturalnej, rafinowanej soli, która jest stabilna i kontrolowana pod względem składu i jakości.

Pure Ocean jest dodatkowo wzbogacony o pierwiastki śladowe i sole mineralne o bardzo wysokiej czystości. Produkt zachęca żywe organizmy w akwarium do szybkiego rozwoju.

Sposób użycia: rozpuścić, mieszając w świeżej wodzie wcześniej chlorowanej. Wymagana ilość czystego oceanu zależy od biotopu akwarium
(ryby, bezkręgowce, koralowce miękkie i twarde). Jako czysty oceanjest bogaty w wapń, dlatego zaleca się stosowanie wody o niskim poziomie twardości, aby uniknąć ryzyka opadów atmosferycznych.
Dawki podano w tabeli obok.

Jeśli to konieczne, dostosuj poziom zasolenia słonej wody, dodając więcej soli, aby go zwiększyć, lub więcej osmotycznej wody, aby go obniżyć.

Jeśli tak się stanie, jeśli akwarium zostanie napełnione po raz pierwszy, upewnij się, że Pure Ocean całkowicie się rozpuści, zanim dodasz do akwarium jakiekolwiek żywe organizmy.
Aby podmienić wodę, przygotuj nową słoną wodę w osobnym pojemniku i dodaj ją do akwarium po całkowitym rozpuszczeniu Pure Ocean .

Tableau%20Pure%20Ocean.jpg

Opinie o produkcie Prodibio Pure Ocean Salt 5kg:

Napisz swoją opinię

Prodibio Pure Ocean Salt 5kg

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać