SKU: M01100
EAN: 8011195070015
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Hydor Mixo automatyczny karmnik

Hydor Mixo automatyczny karmnik

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Hydor MIXO Digital Feeder to automatyczny dozownik pożywienia dla ryb akwariowych z wbudowanym elektronicznym zegarem. Składa się on z takich elementów jak: pokrywa, zawór dozujący, zbiornik z żywnością (ok. 90 ml), część główna dozownika, pokrywa komory na baterie (2 x AA).

Urządzenie DIGITAL FEEDER jest zaprojektowane specjalnie do akwariów. Do jego zamocowania zaleca się wybrać miejsce dobrze wentylowane, tak aby uniknąć dostawania się skroplin pary wodnej do pożywienia. Wymiary otworu powinny mieć 40 x 40 mm. Specjalny system wewnętrzny blokuje automatycznie przepływ powietrza podczas dystrybuowania pożywienia, zapobiegając w ten sposób ryzyku nadmiernego dozowania. Można zaprogramować karmienie 2 razy na dobę w 10 różnych ustawieniach.

Istnieje także możliwość ręcznego dozowania pożywienia - wystarczy wcisnąć jeden z przycisków obsługujących tą funkcję.

Automatyczny dozownik jest polecany do pożywienia w płatkach bądź granulkach, nie należy podawać pożywienia mrożonego bądź żywego. Specjalne drgania podczas mieszania zapobiegają tworzeniu się grudek.

Czas karmienia przy pełnym dozowniku - ok. 30 dni.

Konserwacja
Urządzenie DIGITAL FEEDER nie wymaga specjalnej konserwacji, niemniej jednak zaleca się regularne czyszczenie zbiornika i jego otoczenia, tak aby uniknąć tworzenia się toksycznych dla ryb pleśni. 
Na kilka dni przed wyczerpaniem się baterii pojawi się symbol BATTERY, który będzie zawiadamiał o konieczności ich wymiany.

Opinie o produkcie Hydor Mixo automatyczny karmnik:

Napisz swoją opinię

Hydor Mixo automatyczny karmnik

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać