ORYGINALNY SMAR SILIKONOWY DO USZCZELEK 5g - AQUAEL
Smar silikonowy AQUAEL to specjalny smar przeznaczony do celów akwarystycznych.
Przedłuża i konserwuje uszczelki i elementy ruchome filtrów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Smar przeznaczony jest do użytku na styku powierzchni wykonanych z tworzywa sztucznego, metalu, ceramiki, gumy i wielu innych. Bezbarwny, o wysokiej lepkości tworzy powłokę o wyjątkowej odporności. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie uszczelek, nie klei się z kurzem, ułatwia montaż filtrów.
Jest nieszkodliwy dla ryb oraz innych organizmów wodnych, posiada atest PZH, zezwalający na kontakt wodą wodociągową.
ZASTOSOWANIE:
Do smarowania i konserwacji:
Gumowych uszczelek pod głowicą filtrów zewnętrznych.
Gumowych o-ringów i pierścieni uszczelniających.
Wlotów i wylotów zaworów kulowych.
Wszystkich powierzchni plastikowych, ruchomych podlegających tarciu.
W celu przedłużenia żywotności uszczelek pod głowicą w filtrach zewnętrznych uszczelkę należy smarować smarem silikonowym co drugie, trzecie otwarcie filtra
ZALETY:
Przedłuża i konserwuje uszczelki i elementy ruchome filtrów
Nieszkodliwy dla ryb i innych organizmów wodnych
Wysoka lepkość
Bezbarwny,
Nie plami
Posiada atest PZH
Wszystko to sprawia że smary AQUAEL są cenione na naszym rynku przez hodowców ryb i najlepszych akwarystów
Opakowanie 5 gram.
GPSR
Producent: Aquael

ProducentAquaelDubowo Drugie 35,16-400 Suwałki,Polskaaquael@aquael.pl
Osoba odpowiedzialnaAquaelDubowo Drugie 35,
16-400 Suwałki,
Polskaaquael@aquael.pl
Opinie o produkcie AQUAEL SMAR SILIKONOWY SASZETKA 5G:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Aquaforest AF Mini Rocks Black 24szt. podstawki pod korale
Wysokiej jakości biologicznie neutralne podstawki stworzone z myślą o łatwym szczepieniu koralowców. Stworzone z najwyższej jakości materiałów o wysokiej porowatości zapewniają szybkie osiedlanie się pożytecznych mikroorganizmów. AF Frag Rocks tworzą sprzyjające środowisko do rozwoju alg wapiennych, dzięki czemu szybko wtapiają się w krajobraz akwarium tworząc naturalną kompozycję.
AQUAEL KOSZYK ZASYSAJĄCY UNIMAX/ULTRAMAX
Resun Kolanko U na wąż 12mm
Aquaforest AFix Glue klej do klejenia korali
Aquaforest Afix Glue to specjalna plastyczna masa dwuskładnikowa do łączenia małych kawałków skał oraz przytwierdzania koralowców do skały i podstawek.
Aquael Nożyczki proste 25 cm
Aqua Nova NMC-S Czyścik mały
Uchwyt EcoTech Marine VorTech Driver
Aquaforest Media Bag XL siatka na media filtracyjne 30x10 cm
Aquaforest Media Bag to siatka na media filtracyjne o wymiarach 15x10 cm. Wykonana z wytrzymałych materiałów w pełni bezpiecznych dla wody morskiej w Twoim zbiorniku. Siatka została wyposażona w sznurek w celu uniknięcia stosowania zamka, który może reagować z wodą w akwarium.



