ReefCan 18L
ReefCan 18L to solidny i niezawodny kanister
Producent: Flipper
ProducentFlipper Aquarium
4860 Calle Real
93111 Santa Barbara, CA,
Stany Zjednoczone
sales@flippercleaner.com
Osoba odpowiedzialnaNattec
Wrocławska 33D,
55-220 Miłoszyce,
Polska
biuro@nattec.pl
ReefCan 18L to solidny i niezawodny kanister
Sera Siporax jest pełnowartościowym medium biologicznym do wszystkich systemów filtracyjnych wewnętrznych i zewnętrznych. 1 litr Sera Siporax zapewnia tyle powierzchni do zasiedlania przez bakterie, ile np. 34 litry ceramicznego wypełnienia filtracyjnego.
Cztery uchwyty węży/zaciski montażowe do różnych rozwiązań mocujących. Uchwyty przeznaczone są do węży o średnicach od 6 do 7 mm. Mocowanie do szyby i innych materiałów o grubości od 0 do 22 mm.
Aquaforest Ultrablades zestaw dwóch wymiennych ostrzy do czyścika magnetycznego Aquaforest.
Microbe-Lift ReefScaper to specjalnie opracowany klej do skały koralowej i korali twardych do szybkiego i niezawodnego stosowania na zewnątrz i wewnątrz akwarium. ReefScaper jest idealną mieszanką cementu do mocowania skały suchej, produktów ceramicznych oraz fragmentów korali. Klej jest wolny od zanieczyszczeń, związków metali ciężkich i nie zawiera szkodliwych krzemianów.