SunSun SC-19 Precyzyjny licznik bąbelków ze zintegrowanym zaworkiem przeciwzwrotnym (4/6 mm)
SunSun SC-19 – Profesjonalny licznik bąbelków ze zintegrowaną ochroną przeciwzwrotną
Precyzyjna kontrola dozowania dwutlenku węgla i maksymalne bezpieczeństwo instalacji
SunSun SC-19 to zaawansowany i niezwykle precyzyjny licznik bąbelków, stworzony z myślą o akwarystach stosujących wysokociśnieniowe systemy nawożenia dwutlenkiem węgla (CO2). Stałe i kontrolowane dozowanie CO2 jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju roślin wodnych, jednak wymaga rzetelnego monitorowania ilości gazu wprowadzanego do zbiornika. Model SC-19 umożliwia błyskawiczną, wizualną ocenę przepływu gazu, co pozwala na precyzyjne ustawienie optymalnych parametrów dla flory, bez ryzyka nagłych skoków pH wody.
Zintegrowany zaworek przeciwzwrotny – Podwójna ochrona:
Bezpieczeństwo systemu CO2: Ogromnym atutem modelu SunSun SC-19 jest wbudowany, zintegrowany zaworek przeciwzwrotny. Pozwala on na jeszcze większą precyzję i jakość użytkowania. Konstrukcja ta skutecznie blokuje cofanie się wody z akwarium w momencie wyłączenia dopływu gazu (np. w nocy przez elektrozawór), eliminując ryzyko zalania drogocennych komponentów, takich jak reduktor ciśnienia, elektrozawór czy butla CO2.
Najważniejsze zalety licznika bąbelków SunSun SC-19:
- Uniwersalna kompatybilność: Konstrukcja złączy pasuje do wszystkich standardowych wężyków poliuretanowych oraz silikonowych o średnicy 4/6 mm, powszechnie stosowanych w technice CO2.
- Wysoka odporność i trwałość: Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, wyselekcjonowanych materiałów, licznik jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz długotrwałe działanie wysokiego ciśnienia gazu.
- Klarowny odczyt parametrów: Przezroczysty korpus ułatwia bezproblemowe i dokładne zliczanie pojedynczych bąbelków gazu, co przekłada się na stabilne prowadzenie akwarium roślinnego.
- Kompaktowa budowa: Estetyczny, nowoczesny wygląd sprawia, że urządzenie doskonale komponuje się z resztą osprzętu technicznego i jest łatwe do ukrycia w szafce lub z boku zbiornika.
Specyfikacja techniczna:
- Model: SunSun SC-19.
- Typ produktu: Licznik bąbelków CO2 ze zintegrowanym zaworkiem przeciwzwrotnym.
- Kompatybilność: Wężyki o średnicy 4/6 mm.
- Materiał korpusu: Tworzywo o podwyższonej odporności na uszkodzenia.
- Zastosowanie: Systemy nawożenia CO2 w akwarystyce słodkowodnej.
Wskazówka akwarystyczna: Przed pierwszym uruchomieniem i podłączeniem do instalacji, komorę licznika SunSun SC-19 należy napełnić wodą (lub specjalnym, gęstym płynem do liczników bąbelków) do około 3/4 jej wysokości. Podczas montażu zwróć szczególną uwagę na kierunek przepływu gazu – zintegrowany zaworek przeciwzwrotny przepuszcza dwutlenek węgla tylko w jedną stronę. Nieprawidłowe podłączenie zablokuje dopływ gazu do akwarium i może wywołać niebezpieczny wzrost ciśnienia w wężykach. Wszelkie połączenia na króćcach warto zabezpieczyć dedykowanymi nakrętkami zaciskowymi, aby zapobiec przypadkowemu zsunięciu się wężyka.
GPSR
Producent: SunSun

ProducentZhoushan Sensen Import and Export Co., Ltd.3rd Floor, No. 61-79 Baima Street, Ma’ao Town, Dinghai District316021 ZhoushanChinysunsun@126.com
Osoba odpowiedzialnaCoral HouseWładysława Grabskiego 9,58-260 Bielawa,Polskasklep@coralhouse.pl



