SKU: 20401
EAN: 4260119458727
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Fauna Marin Reef ICP test TOTAL

Fauna Marin Reef ICP test TOTAL

 

PO PROSTU SZYBKO I PRECYZYJNIE

Test Fauna Marin Reef ICP TOTAL daje szybki i łatwy przegląd 90 różnych wartości pomiarowych i zależności w wodzie morskiej.

Otrzymasz pełny przegląd makroelementów, pierwiastków śladowych, składników odżywczych i zanieczyszczeń wraz z odpowiednią dawką i zalecanymi działaniami.
Możesz również użyć REEF ICP TEST TOTAL do przetestowania osmozy lub wody wyjściowej pod kątem zanieczyszczenia. Jest to zawarte w każdym teście bezpłatnie.

Test Fauna Marin REEF ICP TOTAL jest najbardziej wszechstronnym testem laboratoryjnym dla wody morskiej i zawiera ponad 90 różnych wartości pomiarowych i relacyjnych.

Mierzymy Twoją próbkę m.in. za pomocą profesjonalnych, wysokowydajnych spektrometrów emisji atomów najnowszej konstrukcji, analizatorów wody morskiej HSA, chromatografii jonowej i wielu innych 

Twoje zalety

  • Kompleksowa analiza laboratoryjna
  • Szybki, tani i bardzo dokładny
  • Najłatwiejsze pobieranie próbek i wysyłka
  • Niezwykle szybka analiza laboratoryjna z wysokowydajnymi systemami laboratoryjnymi, które są specjalnie skonfigurowane do pomiaru wody morskiej
  • indywidualne zalecenia dotyczące dawkowania i działania
  • dla wszystkich, którzy potrzebują całościowego przeglądu swoich parametrów wody
  •  Testuj ponad 90 parametrów w wodzie morskiej i wodzie osmotycznej
  • Dostęp do obszernej bazy wiedzy dotyczącej wszystkich mierzonych elementów.

 

Mierzone są następujące makro i śladowe pierwiastki :
sód, magnez, wapń, potas, stront, bor, jod, siarka, fosforan, fosfor, krzem, mangan, lit, molibden, żelazo, brom, chrom, kobalt, beryl, wanad, cynk , Antymon, miedź, bar, selen, kadm, cyna, aluminium, tytan, nikiel, skand, cyrkon, srebro, wolfram, lantan, arsen, rtęć.

Ponadto badane są zasolenie, wartości relacyjne, azotany, azotyny, fluorki, fosforany i wiele innych

Dzięki naszym zestawom do analizy ICP do analizy wody w wodzie morskiej, Twoje próbki mogą zostać usunięte i wysłane w sposób czysty, szybko i łatwo.

W swoim zestawie do testów laboratoryjnych znajdziesz 4 probówki na próbki oraz zdejmowane naklejki z numerem próbki. Są one przyklejane do naczyń na próbki w celu identyfikacji. Numer próbki jest unikalnym numerem laboratorium. Upraszcza zapytania i służy do niezawodnego przypisywania próbek.

1-2 dni robocze po otrzymaniu próbki w laboratorium Fauna Marin ICP, otrzymasz wyniki swoich próbek, a także zalecenia dotyczące dawkowania i działania na swoim koncie klienta.

Cena pakietu analitycznego zawiera koszty kompletnej analizy wody i zestawu próbek. Dostęp do naszego oprogramowania laboratoryjnego, danych ewaluacyjnych i stale rosnącej bazy wiedzy jest bezpłatny!

Opinie o produkcie Fauna Marin Reef ICP test TOTAL:

Napisz swoją opinię

Fauna Marin Reef ICP test TOTAL

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać