• -22%
    AF Air Scrubber
SKU: 10109170
EAN: 5902026733656

Reaktor Aquaforest AF Air Scrubber i media pochłaniające pomagają zapobiegać szkodliwym fluktuacjom spowodowanym niskim pH, jeśli są używane prawidłowo. Korpus reaktora AF Air Scrubber wykonany jest z najwyższej jakości białego i przezroczystego akrylu.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
AF Air Scrubber

AF Air Scrubber

 

AF AIR SCRUBBER

Reaktor Aquaforest AF Air Scrubber i media pochłaniające pomagają zapobiegać szkodliwym fluktuacjom spowodowanym niskim pH, jeśli są używane prawidłowo. Korpus reaktora AF Air Scrubber wykonany jest z najwyższej jakości białego i przezroczystego akrylu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej estetyki wzorniczej może być używany na zewnątrz szafki lub wygodnie umieszczony wewnątrz szafki. Funkcjonalność była kluczowym czynnikiem podczas projektowania tego produktu. Reaktor AF Air Scrubber jest łatwy w montażu i demontażu do obsługi, zapewniając jednocześnie prawidłowy przepływ powietrza przez środek płuczący CO2.

Niezwykłą cechą reaktora Aquaforest AF Air Scrubber jest podstawa, na której spoczywa filtr CO2. Wewnątrz znajdują się trzy przycięte na wymiar gąbki, które są przeznaczone do namaczania w wodzie RO w celu nawilżenia powietrza i poprawy wydajności nośnika. Aby uzyskać optymalną wydajność, gąbki w bazie powinny być zawsze wilgotne. Jeśli wyschną przed koniecznością wymiany mediów, po prostu zdejmij podstawę z górnej części reaktora, namocz gąbki w RO i ponownie zmontuj. Testy laboratoryjne wskazują, że może to znacznie wydłużyć żywotność nośnika przez dłuższy czas, co czyni go opłacalnym sprzętem do refowania.

Zgodnie z testami AF Air Scrubber podnosi pH o około 0.2-0.4 i pozwala na jego stabilizację w zakresie 8.0-8.4. Rekomendujemy stosowanie AF Air Scrubber w zestawie z wkładem AF -CO2 Media. Takie połączenie gwarantuje najbardziej efektywne usuwanie CO2 z powietrza zasysanego przez odpieniacz.

Kluczowe cechy

  • Obniża poziom CO2, dzięki czemu podnosi pH
  • Stabilizuje poziomy pH w dzień i w nocy
  • Zapobiega nagłym skokom dKH
  • Duża pojemność – 2.3 litra
  • Innowacyjna technologia poprawiająca żywotność i wydajność medium
  • Kompatybilne z odpieniaczami z rurką 10 mm ⅜”
  • Łatwy w użyciu
  • Najwyższej jakości materiały

 

Wymiary

Wysokość: 35,5 cm + 3,5 cm (przyłącza)
Szerokość: 15,5 cm

 

Ważne:

Wkład pochłaniający CO2 nie wchodzi w skład zestawu

PH wody zmienia się w rytmie dobowym, dlatego pomiary należy prowadzić zawsze o tej samej porze

Zużyte medium filtracyjne pozostawione zbyt długo w reaktorze może powrócić do swojej pierwotnej barwy, nie będzie jednak efektywnie pochłaniać CO2

W trakcie wymiany medium należy założyć rękawiczki i dobrze wentylować pomieszczenie

W filtrze można umieścić AF Air Scrubber Media w połączeniu z Carbon

Opinie o produkcie AF Air Scrubber:

Napisz swoją opinię

AF Air Scrubber

Reaktor Aquaforest AF Air Scrubber i media pochłaniające pomagają zapobiegać szkodliwym fluktuacjom spowodowanym niskim pH, jeśli są używane prawidłowo. Korpus reaktora AF Air Scrubber wykonany jest z najwyższej jakości białego i przezroczystego akrylu.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać