SKU: SUNCHJ502
EAN: 6971867511524

Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości i prawidłowego napowietrzenia w akwariach różnych rozmiarów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
SunSun pompa CHJ-502

SunSun pompa CHJ-502

 

Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości i prawidłowego napowietrzenia w akwariach różnych rozmiarów.Turbo Filter CHJ-502 został wyposażony w skuteczny system filtracji, który składa się z kilku warstw gąbek. Dzięki temu jest w stanie efektywnie usuwać zanieczyszczenia mechaniczne, jak np. resztki jedzenia czy osady organiczne, co przekłada się na krystalicznie czystą wodę w akwarium. Dodatkowo gąbki zawarte w zestawie, umożliwiają rozwój korzystnych bakterii nitryfikacyjnych, co wspomaga utrzymanie stabilnego środowiska w zbiorniku. Gąbki są wymienne lub mozna jest zastąpić innym medium filtracyjne. Jednym z wyróżniających się elementów tego filtru jest jego wydajna turbina, która generuje silny przepływ wody. To sprawia, że filtry doskonale nadają się do akwariów o różnych kształtach i rozmiarach, zapewniając równomierne rozprowadzenie wody i utrzymanie optymalnych warunków życia dla ryb i roślin.Filtr SunSun CHJ został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi. Posiada regulowaną głowicę, umożliwiającą dostosowanie kierunku wypływu wody, co pozwala na zoptymalizowanie jego działania w zależności od indywidualnych potrzeb akwarium. Ponadto, prosty mechanizm montażu ułatwia instalację i konserwację filtra.To nie tylko narzędzie do utrzymania czystości w akwarium, ale także element, który wspomaga równowagę biologiczną wodnego środowiska. Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo to solidne rozwiązanie dla każdego entuzjasty akwarystyki, który pragnie zapewnić swoim rybom zdrowe i klarowne środowisko życia.Dane techniczne: 

Model: CHJ-502

Moc: 7W

Przepływ: 500 L/h

Wysokość maksymalna: 0.9 m

Wyjście: 1/2 cala

Waga: 0.3 kg

Opinie o produkcie SunSun pompa CHJ-502:

Napisz swoją opinię

SunSun pompa CHJ-502

Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości i prawidłowego napowietrzenia w akwariach różnych rozmiarów.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać