Aquael Filtr FAN MINI PLUS
Aquael FAN MINI PLUS
Filtr wewnętrzny AQUAEL FAN jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Dzięki starannie dobranej gąbce, umieszczonej na perforowanym trzpieniu, jest odporny na zabrudzenia i nie wymaga częstego czyszczenia. Plastikowy pojemnik ochronny zatrzymuje grubsze zanieczyszczenia, co gwarantuje wydajną filtrację wody w akwarium przez dłuższy czas.
Filtr wewnętrzny AQUAEL FAN jest łatwy w montażu oraz eksploatacji. Specjalnie zaprojektowana komora na media filtracyjne zabezpiecza przed wlewaniem się wody z filtra do akwarium przy podmianach wody, jak również w trakcie wyjmowania filtra z akwarium do np. mycia gąbki .
Szczelna komora wirnika gwarantuje cichą pracę i wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Bardzo wygodna, niespotykana w innych urządzeniach jest możliwość regulacji wydajności filtrów wewnętrznych FAN bez konieczności wkładania rąk do wody. Kopułka z ergonomicznym pokrętłem może być umieszczona powyżej powierzchni wody.
Akwaryści doceniają zalety filtrów FAN takie jak:
- doskonała filtracja i napowietrzanie
- regulacja wydajności filtra
- regulowany kierunek wylotu strumienia wody (w zakresie 75°)
- cicha praca
- wysoka jakość wykonania
- długoletnia trwałość i niezawodność
- niskie koszty eksploatacji

Opinie o produkcie Aquael Filtr FAN MINI PLUS:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
RED SEA PHOSPHATE PRO TEST – UZUPEŁNIENIE ODCZYNNIKA
JBL TOREBKI na wkłady 2 SZT. FILTERBAG
GRAVEL Pebbels Black Żwir czarny Kamienie 2 kg (10-50mm)
AQUAEL KOŃCÓWKA NAPOWIETRZAJĄCA AIRLIGHTS LED
JBL Podłoże MANADO DARK 5L
Yokuchi Ganban Power Base 6 l
Ganban power base jest starannie wyselekcjonowaną mieszanką z naturalnych materiałów, pochodzenia wulkanicznego oraz organicznego. Struktura Ganban power base charakteryzuje się wysokim nasyceniem porów wspomagając namnażanie się mikroorganizmów odpowiedzialnych za oczyszczanie środowiska wodnego z produktów przemiany materii. Podłoże Ganban power base ułatwia start i stabilizację poprzez absorpcję szkodliwych substancji w początkowej fazie funkcjonowania zbiornika.