AQUAEL CIRCULATOR 1500 - POMPA WIRNIKOWA DO AKWARIUM
Pompa Circulator to propozycja marki Aquael, która wyróżnia się podwyższoną wydajnością dzięki zastosowaniu nowoczesnego, energooszczędnego silnika oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika. Redukują one straty wydajności do minimum.
W trosce o wygodę użytkowników, dzięki specjalnej konstrukcji pompa posiada płynny system regulacji wydajności za pomocą ergonomicznego pokrętła na dyszy wylotowej pompy. Dzięki niemu można łatwo dostosować moc strumienia wody do zapotrzebowania każdego zbiornika. Kierunek wylotu wody można regulować w zakresie 120°.
Obsługa i konserwacja pompy jest prosta i przyjemna. Ceramiczna oś wirnika sprawia, że ta pompa wirnikowa odznacza się nadzwyczaj cichą i długoletnią pracą zapewniającą akwaryście pełny komfort użytkowania.
Parametry
Pompa wirnikowa Circulator marki Aquael nazwę swą zawdzięcza wydajności, z jaką pracuje. To niezwykle wydajne urządzenie, gwarantujące doskonały stan wody w akwarium.
Wszystkie modele AQUAEL CIRCULATOR są wyposażone w specjalne przyssawki amortyzujące, które tłumią ewentualne drgania przenoszone na szybę i dodatkowo wyciszają pracę urządzenia.
Zastosowanie
Ponieważ jest całkowicie szczelna, ta pompa wirnikowa może pracować poza wodą, co wpływa na dużą wysokość podnoszenia, umożliwiając stosowanie nowych cyrkulatorów również jako pomp obiegowych (np. w sumpach). To jednak nie wszystko.
Pompa akwariowa Circulator doskonale sprawdza się także jako napowietrzacz, działając nawet na nieosiągalnej dla innych pomp głębokości. Bogata paleta akcesoriów dodatkowych znacznie rozszerza zakres zastosowań pompy, dzięki czemu akwarysta może odpowiednio dostosowywać ją do zmieniających się wymagań - budować na jej bazie efektywne filtry mechaniczne, biologiczne, chemiczne, UV-C itd.

Opinie o produkcie AQUAEL POMPA CIRCILATOR 1500 V2:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
GRAVEL Alps żwir alpejski 4-8mm 10 kg
QualDrop P GROW Plant One 125 ml - nawóz fosforowy do...
AquaForest GH+ 125ml
Pompa obiegowa Jebao ADP6500
Mufa redukcyjna PVC-U 50/40 mm x 40 mm
Aquael Filtr ULTRAMAX 1500
Skylight Hyperbar Fresh FXL 75NH Oświetlenie LED
Skylight HYPERBAR to seria lamp do akwariów słodkowodnych o innowacyjnej konstrukcji. Zainstaluj aplikację SL Control, ustaw harmonogram dzienny i ciesz się wyjątkowym światłem w swoim akwarium. Wersja bez uchwytu w zestawie.
Seachem Clarity 100ml
Mufa redukcyjna PVC-U 110/90 mm x 75/63 mm
LOC-LINE - dysza wylotowa okrągła 3/4
Okrągła dysza wylotowa, przeznaczona do LOC-LINE 3/4 cala.