SunSun Kamień Napowietrzający 3 cm ZY-1030
Kamień napowietrzający o wysokiej gęstości pozwalający na osiągnięcie wysokiego poziomu dyfuzji powietrza.
AQUAEL PAT MINI – miniaturowy filtr turbinowy PAT MINI przeznaczony do małych akwariów słodkowodnych. Urządzenie to składa się z maleńkiej głowicy oraz starannie selekcjonowanej gąbki filtracyjnej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych głowica posiada wydajność maksymalną aż 400 l/h, czyli tyle, ile typowy średniej wielkości turbinowy filtr akwariowy. A wszystko to przy poborze energii nie większym niż 4 W.
W rezultacie PAT MINI zapewnia wydajną filtrację nawet w 120-litrowym zbiorniku. Czy jednak nie zrobi nadmiernej „pralki” w dużo mniejszym akwarium? Nie ma obaw, bowiem na przedniej części głowicy znajduje się suwak sterujący wydajnością pozwalający na dostosowanie tego parametru do potrzeb każdego akwarysty. Filtr posiada również końcówkę kierunkową, która umożliwia ograniczenie prądu wody w akwarium poprzez jego skierowanie np. na ściankę zbiornika. Został wyposażony także w rurkę napowietrzającą podłączaną do dyszy wylotowej, co pozwala na skuteczne i wydajne natlenianie wody w zbiorniku.
Wchodząca w skład filtra PAT MINI gąbka wyjątkowo skutecznie realizuje filtrację mechaniczną w akwarium wychwytując z wody nawet najdrobniejsze widoczne zanieczyszczenia. Poza tym stanowi idealne podłoże do osiedlania się szczepów pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych utleniających toksyczne dla ryb amoniak i azotany. Konserwacja gąbki jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zapewnimy w ten sposób ciągłość działania filtra i zagwarantujemy, że mieszkańcy naszego akwarium będą pływać w krystalicznie czystej i wolnej od toksyn wodzie.
Zainstalowanie urządzenia jest bardzo proste dzięki wyposażonemu w mocne przyssawki uchwytowi posiadającemu dodatkowo funkcjonalny wieszak powalający na zaczepianie filtra na krawędzi szyby akwariowej.
Filtr PAT MINI może współpracować z deszczownią AQUAEL oraz sterylizatorem wody AQUAEL MINI UV. Dostępne są również wymienne wkłady gąbkowe, standardowe, a także w wersji CARBOMAX (nasycone węglem aktywnym do usuwania z wody zanieczyszczeń chemicznych oraz przebarwień) oraz PHOSMAX (do usuwania z wody fosforanów, co skutecznie ogranicza wzrost glonów).
Kamień napowietrzający o wysokiej gęstości pozwalający na osiągnięcie wysokiego poziomu dyfuzji powietrza.
Mufa redukcyjna PVC-U 63/50 mm x 50 mm
Azot jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego budowania tkanki roślinnej. Azot wchodzi w skład białek, kwasów nukleinowych oraz chlorofilu. W przypadku niewystarczającej ilości azotu roślina zaczyna pobierać go ze starszych liści powodując chlorozę. Gen N – nitrogen liquid fertilizer to doskonale zbilansowane źródło łatwo przyswajalnego azotu.
Fosfor to makroelement odpowiedzialny zarówno za przebieg fotosyntezy jak i inne procesy energetyczne zachodzące w roślinie. Wchodzi w skład kwasów nukleinowych i fosfolipidów, wpływając również na prawidłowy rozwój systemu korzeniowego. Fosfor należy do pierwiastków mobilnych, dlatego objawy jego niedoboru pojawiają się na starszych liściach.
Soft Line Monster Fish to miękki pokarm w formie pływających pałeczek dla dużych gatunków ryb mięsożernych.