SKU: 120805
EAN: 3594200011500
Źródło węgla dla bakterii morskich
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Prodibio N,P - EX 100ml

Prodibio N,P - EX 100ml

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Zastosowanie źródła węgla w akwarium morskim jest wynikiem starej techniki silnego i szybkiego obniżania poziomu azotynów, azotanów i fosforanów obecnych w wodzie.
To jak technika dozowania wódki/octu/cukru, ale bez ryzyka wprowadzenia niepożądanych elementów (barwników, aromatów itp.) iz wieloma źródłami węgla w odpowiednich proporcjach.
Dodany węgiel organiczny silnie stymuluje bakterie i szybko obniża poziom NO2, NO3 i PO4. Ta nadwyżka bakteryjna zostanie skonsumowana przez zwierzęta w zbiorniku lub wyeliminowana poprzez skuteczne odpienianie.

[N,P]EX to połączenie w odpowiednich proporcjach kilku różnych źródeł węgla, które gwarantują jego skuteczność. Powinien być używany tylko przez akwarystów, którzy mają doświadczenie i wiedzę w monitorowaniu wartości swojego akwarium.

Zaleca się stosowanie, gdy wszystkie inne środki ograniczające NO3 i PO4 nie są już skuteczne. Stopniowo zwiększaj ilości zgodnie z oczekiwanymi poziomami parametrów. Gdy są stabilne, utrzymuj dawkę, regularnie monitorując te poziomy.

Opinie o produkcie Prodibio N,P - EX 100ml:

Napisz swoją opinię

Prodibio N,P - EX 100ml

Źródło węgla dla bakterii morskich

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać