GroTech KoraFix Quick 115 G Dwuskładnikowy Klej Do Korali
Grotech KoraFix Quick to dwuskładnikowy klej do skał i koralowców - jest całkowicie bezpieczny dla rafy, w kontakcie z tkanką koralowca jest dla niego całkowicie obojętny.
Producent: Grotech
ProducentGrotech GmbH
Langenhansen 10/12,
74744 Ahorn,
Niemcy
info@grotech.de
Osoba odpowiedzialna
Grotech GmbH
Langenhansen 10/12,
74744 Ahorn,
Niemcy
info@grotech.de
Grotech CoraFix Universal to elastyczny klej i uszczelniacz twardniejący pod wodą. Sprawdzi się idealnie do mocowania dekoracji w zbiorniku czy też uszczelniania ubytków silikonu.
Grotech KoraFix Quick to dwuskładnikowy klej do skał i koralowców - jest całkowicie bezpieczny dla rafy, w kontakcie z tkanką koralowca jest dla niego całkowicie obojętny.
Grotech CoraFix Super Fast to dwuskładnikowy klej do korali. Twardnieje pod wodą, dobrze łączy korale twarde, miękkie i skałę. Szybko pokrywa się glonami wapiennymi. Bezwonny, nie pozostaje na rękach. Po związaniu ma kolor fioletowy. Obojętny w zetknięciu z tkanką korali
AF Gel Fix jest dedykowany do precyzyjnego klejenia niewielkich elementów, a jego gęsta konsystencja zapewnia łatwe przyklejanie szczepek do podstawek lub skał. Jest nietoksyczny i bezpieczny dla zwierząt morskich. Kleju można używać w wodzie lub poza nią. AF Gel Fix wiąże w 10 sekund.
Maxspect Coral Putty to KIT akwarystyczny, który jest na bazie silikonu bezpiecznego dla rafy koralowej. Substancja potrzebuje zaledwie 3 minut do całkowitego zaschnięcia. Jest elastyczny również pod wodą co ułatwia formowanie i klejenie elementów i korali.
Aquaforest Afix Glue to specjalna plastyczna masa dwuskładnikowa do łączenia małych kawałków skał oraz przytwierdzania koralowców do skały i podstawek.
REEF FIX jest w 100% bezpieczny dla wszystkich mieszkańców zbiornika i może być stosowany pod wodą. Jest niezwykle czysty i wolny od szkodliwych pierwiastków śladowych i metali ciężkich. Został przetestowany w warunkach laboratoryjnych.
Aqua-Fix Poly Glue idealnie nadaje się jako klej podwodny, do trwałego mocowania skał, szkła, drewna, plastiku, PCV, metalu i wielu innych. Szybko twardnieje również pod wodą i może być bezpiecznie stosowany w każdym akwarium słodkowodnym i morskim.
Aqua Medic Reef Construct to dwuskładnikowy klej epoksydowy można łatwo nakładać pod wodą. Reef Construct purple ma długi okres trwałości, o ile nie zostanie zmieszany. Został przygotowany w taki sposób aby jego użytkowanie było proste, kleju nie trzeba mieszać wystarczy uciąć dowolną ilość masy plastycznej.
MaxSpect Coral Glue to szybkowiążący cyjanoakrylowy klej w formie żelu. Służy do osadzania koralowców i łączenia wszelkich dekoracji. W pełni bezpieczny dla rafy, polecany do akwariów morskich. Łatwy w aplikacji i szybko wiążący. Umożliwia klejenie pod wodą.
Microbe-Lift CoralScaper to specjalny, 2-komponentowy klej do korali na bazie silikonu. Do stosowania zarówno w wodzie jak i poza nią. Klej jest wolny od zanieczyszczeń i zapachów. Nie pozostawia śladów na rękach i nie powoduje zmętnienia wody. Nie generuje ciepła i jest plastyczny.
Nyos Reef Putty to dwuskładnikowy klej do klejenia koralowców oraz drobnych elementów skał. Reef Putty Black pod wodą ma kolor algi wapiennej co daje bardzo estetyczny efekt klejonych korali i skałek.
Aquaforest Stone Fix to szybko wiążący klej na bazie cementu przeznaczony do łączenia ze sobą dużych elementów skały żywej oraz ceramicznej. Nie posiada związków toksycznych przez co jest całkowicie bezpieczny dla ryb oraz bezkręgowców.