Modern Reef InstaFIX Przyspieszacz kleju Reef Safe 100 ml
instaFIX to profesjonalny, bezpieczny dla rafy przyspieszacz klejenia do kleju MODERN REEF – REEF SUPER GLUE.
Deltec Aquascape to dwuskładnikowy klej do klejenia koralowców oraz drobnych elementów skał. AquaScape DD pod wodą ma kolor algi wapiennej co daje bardzo estetyczny efekt klejonych korali i skałek.
Klej należy wymieszać w stosunku 1:1 a następnie połączyć i mieszać do uzyskania jednolitej i jednorodnej konsystencji (gdy klej będzie gotowy, zacznie się kleić do rąk i stanie się wyczuwalnie cieplejszy).Klejony element (np. koralowca) delikatnie osuszyć (np. papierowym ręcznikiem), nałożyć klej, uformować stożek i delikatnie umieścić w docelowym miejscu.
Producent: DD The Aquarium Solution

ProducentD-D The Aquarium Solution LtdFowler Road Hainault Industrial Estate 11-17,IG6 3UT Ilford, Essex,Wielka Brytaniasales@d-daquarium.com
Osoba odpowiedzialnaDe Jong Marinelife B. V.
Spijksesteeg 2A
4212KG Spijk,
Holandia
info@dejongmarinelife.nl
Deltec Aquascape to dwuskładnikowy klej do klejenia koralowców oraz drobnych elementów skał. AquaScape DD pod wodą ma kolor algi wapiennej co daje bardzo estetyczny efekt klejonych korali i skałek.
instaFIX to profesjonalny, bezpieczny dla rafy przyspieszacz klejenia do kleju MODERN REEF – REEF SUPER GLUE.
Aquaforest Stone Fix to szybko wiążący klej na bazie cementu przeznaczony do łączenia ze sobą dużych elementów skały żywej oraz ceramicznej. Nie posiada związków toksycznych przez co jest całkowicie bezpieczny dla ryb oraz bezkręgowców.
MaxSpect Coral Glue to szybkowiążący cyjanoakrylowy klej w formie żelu. Służy do osadzania koralowców i łączenia wszelkich dekoracji. W pełni bezpieczny dla rafy, polecany do akwariów morskich. Łatwy w aplikacji i szybko wiążący. Umożliwia klejenie pod wodą.
Grotech CoraFix Super Fast to dwuskładnikowy klej do korali. Twardnieje pod wodą, dobrze łączy korale twarde, miękkie i skałę. Szybko pokrywa się glonami wapiennymi. Bezwonny, nie pozostaje na rękach. Po związaniu ma kolor fioletowy. Obojętny w zetknięciu z tkanką korali
Aqua-Fix Poly Glue idealnie nadaje się jako klej podwodny, do trwałego mocowania skał, szkła, drewna, plastiku, PCV, metalu i wielu innych. Szybko twardnieje również pod wodą i może być bezpiecznie stosowany w każdym akwarium słodkowodnym i morskim.
Aquaforest Afix Glue to specjalna plastyczna masa dwuskładnikowa do łączenia małych kawałków skał oraz przytwierdzania koralowców do skały i podstawek.
Microbe-Lift CoralScaper to specjalny, 2-komponentowy klej do korali na bazie silikonu. Do stosowania zarówno w wodzie jak i poza nią. Klej jest wolny od zanieczyszczeń i zapachów. Nie pozostawia śladów na rękach i nie powoduje zmętnienia wody. Nie generuje ciepła i jest plastyczny.
Klej ATI Easy Frag to polimerowy klej do klejenia koralowców. Klej najlepiej działa poza kontaktem z wodą.
Grotech CoraFix to wysoce trwały klej w żelu. Klej można stosować bezpiecznie z koralami. Dzięki konsystencji żelowej klej można stosować na większość powierzchni.
