Rura idealnie nadaje się do przydomowych systemów nawodnienia jako główna linia zasilająca. Wykonana została z wysokiej jakości materiału. Wysokie ciśnienie pracy pozwala na montaż wielu różnych elementów systemu nawodnienia.
Dane techniczne:
- Materiał: PE
- Kolor: czarny
- Rozmiar: 32 mm
- Grubość ściany: 2 mm
- Ciśnienie: 6 bar

Rura idealnie nadaje się do przydomowych systemów nawodnienia jako główna linia zasilająca.
Opinie o produkcie Rura ciśnieniowa nawodnieniowa 32mm - 30mb:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Nakrętka PP 16 mm x 1/2" lock x GW brązowy type BF-62-50...
Profec Śrubunek przejściowy PVC-U 63 mm x 2" KW x GZ...
Trójnik 90° PP 20 mm lock 4bar czarny
Trójnik 20 mm typu quick joint do systemów z liniami kroplującymi
Zawór PE 16 mm lock brązowy Szybkozłączka Rain Bird
Nakrętka PP 16 mm lock x GW brązowy typu BF-62-75 lock to wysokiej jakości element łączący, przeznaczony do systemów nawadniających. Wykonana z wytrzymałego polipropylenu (PP) w kolorze brązowym, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd instalacji. Nakrętka umożliwia szybkie i szczelne połączenie rur o średnicy 16 mm, co ułatwia montaż i demontaż systemu. Dzięki mechanizmowi lock, połączenie jest stabilne i odporne na przecieki.
Jason złączka przejściowa PP 32 mm x 1" GW 10 bar
Złączka przejściowa Jason 32 mm x 1” GW to niezawodny element do łączenia rur PE z komponentami gwintowanymi w systemach nawadniania i instalacjach wodnych. Wykonana z trwałego polipropylenu, zapewnia szczelność i odporność na ciśnienie do 10 barów. Dzięki prostemu montażowi zaciskowemu, instalacja jest szybka i bezproblemowa.
Łącznik węża PP 16 mm lock 4bar czarny
Złączka do systemów nawodnieniowych z linii kroplujących
Jason Złączka przejściowa PP 25 mm x 1" GZ
Złączka przejściowa z gwintem zewnętrznym
Zawór elektromagnetyczny Rain Bird 100-HV
Korek POM 20 mm karbowane 4bar czarny
Korek POM do systemów nawodnieniowych 20 mm