GPSR
Producent: EcoTech Marine

ProducentEcoTech Marine
2675 Commerce Center Blvd Suite 101,
18015 Bethlehem, PA,
Stany Zjednoczone
support@ecotechmarine.com
Osoba odpowiedzialnaAquaforestStarowiejska 18,32-800 Brzesko,Polskainfo@aquaforest.pl
Uchwyt mocujący do modułów Radion XR15 oraz XR30.
Opinie o produkcie ECOTECH RMS TRACK 179,07 cm:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
wężyk silikonowy 7mm/9mm 1 mb
Giętka rurka silikonowa dedykowana do mini pomp wodnych i innych oraz projektów DIY.
Aqua Nova NMC-M Czyścik średni
Tunze 0220.156 Ostrza Wymienne Plastikowe
Zestaw dwóch sztuk plastikowych ostrzy do czyścika Tunze Care Magnet 0220.156.
JBL Aquapad podkładka 60x30cm
Aqua Nova siatka na media filtracyjne 15x20 cm
Siatka z zamkiem błyskawicznym o gęstych oczkach pozwala na przechowywanie w filtrach różnego rodzaju mediów filtracyjnych. Siatka wykonana z materiału nie wpływającego na jakość wody w akwarium.
Elektrozawór do dolewek Samudra Level Control
Elektrozawór do systemów odwróconej osmozy ze zintegrowanymi szybkozłączami.
NCO2-8L Aqua Nova butla CO2 8L
Flipper Max Float Czyścik Do Akwarium Z Ostrzem
Flipper MAX to czyścik magnetyczny 2w1 przeznaczony do zbiorników o grubości szyby do 24 mm. Dzięki innowacyjności i unikalnym rozwiązaniom czyści umożliwia błyskawiczne czyszczenie szyby w zbiorniku.
Aqua Medic Pipeta 35 cm
Pipeta to idealny wybór do precyzyjnego karmienia ryb oraz koralowców. Pipetą można także łatwo podawać różne preparaty.
SunSun Wąż Akwariowy 20x25 mm - wąż przeźroczysty 1 mb do...
Wąż do akwariów SunSun 20x25 mm został wykonany z odpornego i jednocześnie giętego materiału, dzięki czemu jest on uniwersalnym wężem pasującym do filtrów i napowietrzaczy o średnicy wyjściowej 25 mm.
Aquaforest AF Plug Rocks White 24szt. podstawki pod korale
Wysokiej jakości i biologicznie neutralne podstawki stworzone z myślą o szczepkach koralowców. AF Plug Rocks przypominają naturalną skałę żywą i idealnie pasują do standardowych kratek na koralowce. AF Plug Rocks są odpowiednie dla koralowców SPS, LPS oraz koralowców miękkich. Zapewniają szczepkom stabilność i zapobiegają przewracaniu się pod wpływem ruchu wody.



