SKU: 40311
EAN: 5900469403112
Tropical Pond Sticks Mixed 4 kg
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Pokarm do oczka Tropical Pond Sticks Mixed 4 kg

Pokarm do oczka Tropical Pond Sticks Mixed 4 kg

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Dla ryb w oczku wodnym

Pokarmy dla ryb KOI, karasi oraz innych ryb stawowych firmy Tropical to w pełni profesjonalne i markowe produkty znane na całym świecie. Wytworzone z najwyższej jakości składników zaspokajają potrzeby żywieniowe nawet najbardziej wymagających ryb. Duża zawartość witamin pomaga zachować ryby w jak najlepszym zdrowiu i kondycji przez cały rok.

Pokarm unosi się długo na powierzchni wody, gdzie jest łatwo pobierany przez ryby w oczku wodnym lub stawie ogrodowym. Bezpośrednie pobieranie pokarmu z powierzchni wody pomaga utrzymać czystość wody zapobiegając gromadzeniu się nadmiaru pokarmu na dnie zbiornika oraz zapobiega przekarmianiu ryb.


Pokarmy 100% oryginalne pochodzące z Polskiej dystrybucji. Dzięki dużej rotacji towaru wszystkie pokarmy są świeże i posiadają długą datę przydatności.

POND STICKS MIXED to pełno porcjowy pokarm w postaci pływających pałeczek dla karpi koi, złotych rybek oraz innych ozdobnych ryb karpiowatych hodowanych w oczku wodnym. Pokarm w pełni zaspokaja potrzeby żywieniowe ryb, wzmacniając jednocześnie ich czerwone i złote wybarwienie.

NISKA ZAWARTOŚĆ FOSFORU NIE POWODUJE EKSPANSJI GLONÓW W OCZKU WODNYM.

Opinie o produkcie Pokarm do oczka Tropical Pond Sticks Mixed 4 kg :

Napisz swoją opinię

Pokarm do oczka Tropical Pond Sticks Mixed 4 kg

Tropical Pond Sticks Mixed 4 kg

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać