SKU: AUTOMATYCZNA DOLEWKA
EAN: 5068649508269
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Levelautomatic V3 - automatyczna dolewka

Levelautomatic V3 - automatyczna dolewka

 

Automatyczna dolewka Levelautomatic V3 to już trzecia generacje tego popularnego na polskim rynku urządzenia.

Nowa wersja dolewki wyposażona została dodatkowo w alarm akustyczny informujący o przekroczeniu maksymalnego poziomu wody.


Levelautomatic V3 to urządzenie przeznaczone do uzupełniania odparowanej wody w akwariach wyposażonych w system filtracji oparty o sump (zbiornik techniczny). Urządzenie może sterować pracą pompy lub elektrozaworu zasilanych napięciem 230V AC. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany, podwójny, kontaktronowy czujnik poziomu cieczy, dolny  czujnik odpowiedzialny jest za załączanie podłączonej do urządzenia pompy uzupełniającej lub elektrozaworu, górny czujnik pełni rolę nadzorczą i ma za zadanie bezwzględne odłączenie pompy lub elektrozaworu w przypadku niezadziałania dolnego czujnika.

Urządzenie zostało wyposażone w histerezę, która  eliminuje częste niekontrolowane załączanie pompy/elektrozaworu spowodowane falowaniem tafli wody.

Zielona dioda LED na panelu urządzenia sygnalizuje podłączenie do zasilania, żółta dioda LED sygnalizuje pojawienie się napięcia w gnieździe zasilającym (załączenie urządzenia uzupełniającego), czerwona dioda LED sygnalizuje zadziałanie czujnika awaryjnego (awaryjne odłączenie napięcia w gnieździe zasilającym) stan taki sygnalizowany jest również sygnałem akustycznym.

Opinie o produkcie Levelautomatic V3 - automatyczna dolewka:

Napisz swoją opinię

Levelautomatic V3 - automatyczna dolewka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać