SKU: EP6500M
EAN: 5902273269588

Pompa EP-6500M wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa Jebao EP-6500M

Pompa Jebao EP-6500M

 

Jebao EP to zaawansowana pompa do akwarium, stworzona przez renomowanego producenta Jebao. Ta pompa oferuje wydajność i niezawodność, które są istotne dla utrzymania zdrowego środowiska w Twoim akwarium. EP wykorzystuje innowacyjny silnik o wysokiej wydajności, który zapewnia silny przepływ wody. Może być wykorzystywana do różnych zastosowań w akwarium, takich jak cyrkulacja wody, filtracja lub zasilanie innych urządzeń, takich jak skimmer czy systemy UV.Pompa EP charakteryzuje się również regulacją prędkości, co umożliwia dostosowanie przepływu wody do indywidualnych potrzeb Twojego akwarium. Dzięki temu możesz precyzyjnie kontrolować siłę przepływu w zależności od rozmiaru zbiornika, preferencji ryb czy innych czynników środowiskowych. Jebao EP została również zaprojektowana z myślą o energooszczędności. Posiada niskie zużycie energii elektrycznej, co pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji i wpływ na środowisko.Ważną cechą pompy Jebao EP jest jej wytrzymała konstrukcja. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałe działanie i odporność na korozję. Dodatkowo, pompa jest cicha w działaniu, co wpływa na komfort użytkowania.Podsumowując, jeśli poszukujesz wydajnej i niezawodnej pompy do swojego akwarium, Jebao może być dobrym wyborem. Jej regulowana prędkość, niskie zużycie energii i solidna konstrukcja sprawią, że Twoje akwarium będzie dobrze cyrkulowane i utrzymywane w optymalnych warunkach dla ryb i roślin.

Model ten posiada wbudowany moduł WI-FI, który pozwala na sterowanie i kontrolę urządzenia przy użyciu smartfona

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów pompa sprawdzi się świetnie zarówno w wodzie słonej jak i słodkiej. Dodatkowo nowa budowa pozwala na jeszcze cichszą prace jednocześnie zachowując wysoką stabilność i wydajność pracy.  Zastosowany również system automatycznego wyłączania pozwala na wyeliminowanie uszkodzenia wirnika, kiedy ten jest zablokowany. W przypadku dostania się jakiegokolwiek przedmiotu do środka urządzenia pompa automatycznie wyłącza się aby nie uszkodzić ośki i silnika. Pompa posiada możliwość pracy w trybie fali sinusoidalnej, dzięki czemu poprawia to wydajność urządzenia. Pompa posiada wymienne końcówki na węże oraz osłonę wirnika. 

Opinie o produkcie Pompa Jebao EP-6500M:

Napisz swoją opinię

Pompa Jebao EP-6500M

Pompa EP-6500M wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać