Jebao DCP-10000 - pompa obiegowa z kontrolerem 10000 l/h
DCP-10000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji.
Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja DCP-3000 nie zawiera żadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Dodatkowo urządzenie posiada mechanizm odcinający zasilanie pompy w razie zablokowania wirnika. Za pomocą kontrolera pompy DCP-3000 możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie w 70 różnych wydajnościach. Od 30% do 100% mocy.
Najważniejsze różnice pomiędzy pompami z serii DCT/DCS a DCP
- zastosowanie muf zamiast króćców przyłączeniowych. Pompy z serii DCP wklejamy bezpośrednio do hydrauliki PCV za pominięciem silikonowego węża.
- sterownik z 70 stopniową regulacją
- możliwość pracy poza wodą jako pompa przepływowa (bez zanurzenia w wodzie)
Dane techniczne:
Moc: 80W
Wydajność: max 10000l/h (w 70 poziomach)
Maksymalne podnoszenie słupa wody: 6m
Wymiary: 196x104x163mm
W zestawie znajduje się 6 muf przyłaczeniowych o rozmiarach 25/32/40mm
GPSR
Producent: Jebao
ProducentJEBAO CO., LTD.
Ongmao Industrial Park Dongsheng Town Zhongshan
528462 Guangdong
Chiny
info@jebao.com
Osoba odpowiedzialnaCoral HouseWładysława Grabskiego 958-260 BielawaPolskasklep@coralhouse.pl

DCP-10000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji.
Opinie o produkcie Jebao DCP-10000 - pompa obiegowa z kontrolerem 10000 l/h:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Jebao DCP-15000 - pompa obiegowa z kontrolerem 15000 l/h
Jebao DCP-15000 to wydajna pompa obiegowa skonstruowana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii. Najważniejszą cechą tego modelu to zastąpienie króćcy przyłączeniowych mufami które można bezpośrednio wkleić do instalacji PCV. Wydajność pompy regulowana jest elektronicznym kontrolerem.
Aquabee pompa obiegowa UP 1000 White
AquaBee UP 1000 jest to silna i niezawodna pompa uniwersalnego zastosowania, może być używana w wodzie słodkiej jak i morskiej. Ze względu na zastosowanie elementów ceramicznych AquaBee UP 1000 ma bardzo dużą żywotność i generuje mniej hałasu podczas działania. Kompaktowe wymiary, niski pobór mocy oraz atrakcyjna cena są niewątpliwie zaletą AquaBee.
Jebao FA-4000 pompa obiegowa (4000l/h)
Jebao EP-1000 - pompa wody z kontrolerem 1000 l/h
Pompa EP-1000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. Pompa dodatkowo posiada wymienne wyjścia wody co pozwala na dostosowanie jej budowy do własnych zapotrzebowań.
Jebao FA-1500 pompa obiegowa (1500l/h)
Zasilacz Ecotech Marine Vectra Battery Backup Booster
Wzmacniacz zasilania awaryjnego akumulatora (tylko Vectra). Służy do zwiększania napięcia wyjściowego poprzez podtrzymanie bateryjne. Jest to wymagane do zasilania pompy Vectra w trybie zasilania akumulatorowego.
Pompa UNI PUMP 1000 Aquael
Jebao DCP-3500 - pompa obiegowa z kontrolerem 3500 l/h
DCP-3500 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji.