Pantarhei Panta Lith 1000ml
Pantarhei Panta Lith 1000ml
Produkt ten jest szczególnie przydatny dla zbiorników rafowych, które mają podwyższone poziomy niebezpiecznych metali takich jak miedź, cyna, itd. Korale przy wyższej koncentracji pewnych pierwiastków mogą zacząć bieleć. Źródła szkodliwych metali w zbiornikach rafowych pochodzą np. z wadliwej pompy, rdzewiejącego czyścika czy innych przedmiotów znajdujących się przy akwarium lub z wody z kranu, która nie jest odpowiednio filtrowana przez system DI RO.
Dawkowanie:
10 ml/100 litrów wody / tydzień dla zbiorników z niewielką liczbą korali
20 ml/ 100 litrów wody / tydzień dla zbiorników ze średnią obsadą koralową
do 40 ml / 100 litrów wody / tydzień dla zbiorników gęsto obsadzonych koralami
Opinie o produkcie Pantarhei Panta Lith 1000ml:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
MICROBE-LIFT ALL IN ONE 473ML
Seachem Aquavitro Eight four 350 ml
Vibrant Liquid Aquarium Cleaner 16 oz. 473 ml HIT
Red Sea Reef Energy plus AB 1000ml pokarm dla koralowców
Red Sea Reef Energy Plus AB to kompleksowy i unikalny superfood. Zamknięty w jednej butelce zestaw pokarmów, witamin i aminokwasów tworzy doskonały suplement dla koralowców. Testy laboratoryjne Red Sea wyraźnie wykazały przyspieszenie przyrostu koralowców o nawet 15%.
Tropic Marin Pro Coral K+ Elements 1l
Fauna Marine Carbonate mix KH 1kg Balling Light
Balling Light Carbonate-Mix firmy Fauna Marin to czysta, specjalna sól do zasilania akwariów morskich metodą Balling Light.
Reef Scorpionfish Nickel 50 ml
Grotech Corall A 500 ml
Modern Reef BIOReef-Snow 500ml- bakterie na glony
Unikalna mieszanka różnych związków bakterii w jednym produkcie! BIOReef-Snow neutralizuje niepożądane glony i jest roztworem przeciwko dinoflagellanom, glonom śluzowym i sinicom.



