• -20%
    Aquaforest CA Plus 2000 ml
SKU: CA2
EAN: 5902026732529
Roztwór podnoszący poziom wapnia w akwariach morskich.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Aquaforest CA Plus 2000 ml

Aquaforest CA Plus 2000 ml

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

AQUAFOREST CA PLUS 2000 ml

Ca Plus został stworzony z myślą o wyrównywaniu nagłych spadków i niedoborów wapnia. Dzięki zawartości wapnia w najbardziej przyswajalnej formie, zapewnia łatwe podniesienie jego poziomu w akwarium.

Wapń jest niezbędny koralowcom do budowy szkieletów, a jego braki mogą skutkować znacznym zahamowaniem bądź zatrzymaniem wzrostu. Ca Plus znacznie ułatwia kalcyfikację i umożliwia koralowcom prawidłowy rozwój. Skuteczność suplementacji Ca Plus zależy od odpowiedniego poziomu KH, dlatego zaleca się równoległe stosowanie produktów podnoszących twardość węglanową (KH Plus lub KH Buffer).

Dozowanie:

10 ml roztworu podnosi poziom Ca o 20 mg/l (ppm) w 100 l wody. Pamiętaj, że maksymalna bezpieczna dawka dzienna wynosi 10 ml na 100 litrów wody. Jeżeli wymagana jest większa dawka, rozbij ją na kilka dni. Poziom wapnia w akwarium rafowym powinien wynosić ok. 380-460 mg/l (ppm). Przed próbą podniesienia lub skorygowania poziomu wapnia i zasadowości, zalecamy upewnić się, że poziom magnezu mieści się w zalecanym zakresie.

 

 

Opinie o produkcie Aquaforest CA Plus 2000 ml:

Napisz swoją opinię

Aquaforest CA Plus 2000 ml

Roztwór podnoszący poziom wapnia w akwariach morskich.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać