Fauna Marine Carbonate mix KH 1kg Balling Light
Balling Light Carbonate-Mix firmy Fauna Marin to czysta, specjalna sól do zasilania akwariów morskich metodą Balling Light.
Skoncentrowany, gotowy do użycia roztwór podnoszący poziom wapnia w akwarium morskim. Preparat wzbogacany jest strontem i barem w proporcjach występujących w naturalnej wodzie morskiej. Ponieważ stosunek absorpcji tych elementów jest taki sam jak wapnia, można je utrzymywać na właściwym poziomie bez konieczności wykonywania testów.
Balling Light Carbonate-Mix firmy Fauna Marin to czysta, specjalna sól do zasilania akwariów morskich metodą Balling Light.
Balling MAX Reef Scorpionfish to kompleks substancji oraz pierwiastków, pozwalający utrzymywanie prawidłowych ilości składników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie Twojego akwarium.
Reef Scorpionfish Ca to środek pozwalający na utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia w akwariach rafowych.
Aquaforest Component 3 in 1 to kompleksowy produkt zawierający zestaw makro i mikroelementów do akwariów morskich. Formuła zawiera skoncentrowany wapń, magnez i KH w proporcjach idealnie odpowiadającym na potrzeby koralowców. Component 3 in 1 zawiera organiczne sole wapnia, dzięki czemu jest również źródłem węgla dla akwarium morskiego.
Nyos CALCIUM+ to chlorek wapnia o wysokiej czystości. Dzięki CALCIUM+ możesz szybko i łatwo zwiększyć zawartość wapnia w swoim akwarium morskim.
Red Sea Foundation B Kh/Alkalinity to preparat węglanowy. Dodatkowo wzbogacony mikroelementami występującymi w naturalnej wodzie morskiej. Dzięki zrównoważonej laboratoryjnie proporcji produkt idealnie dba o pozytywny i prawidłowy rozwój wzrostu koralowców.
Balling MAX Reef Scorpionfish to kompleks substancji oraz pierwiastków, pozwalający utrzymywanie prawidłowych ilości składników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie Twojego akwarium.
Red Sea Foundation A Calcium+ to preparat wapniowo strontowy. Dodatkowo wzbogacony o magnez i węglan, które są odpowiedzialne za podstawowe elementy szkieletu koralowców. Dzięki zrównoważone laboratoryjnie proporcji produkt idealnie dba o pozytywny i prawidłowy rozwój wzrostu koralowców.
Balling Light Magnesium-Mix firmy Fauna Marin to czysta, specjalna sól do zasilania akwariów morskich metodą Balling Light.
Balling all i one Kh Ca Mg + wysokie stężenie pierwiastków śladowych zamknięte w jednej butelce, 100ml substancji podnosi w 100l poziom Kh o 5,5dKh