SKU: 20500V
EAN: BRAK
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Fauna Marin Coral Balance 250ml

Fauna Marin Coral Balance 250ml

 

Fauna Marin Coral Balance 250ml

Coral balance jest nowoczesnym produktem, który zarazem skutecznie odżywia korale, poprawia ich metabolizm jak i utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową pomagając zachować stabilne warunki biologiczne i chemiczne w akwarium. To składniki odżywcze dla korali i kondycjoner wody w jednym. Coral balance wspiera również redukcję fosforanów. Wykorzystanie naturalnej mocy morskich biopolimerów daje znakomite rezultaty, nawet przy bardzo małych dawkach. Korale nabierają zdolności regeneracji sił poprzez tworzenie naturalnej warstwy ochronnej, poprawia się ich wzrost, polipowanie i wybarwienie. Coral balance bezpośrednio dostarcza koralom składniki odżywcze zarówno te rozpuszczone w wodzie jak i w postaci drobnych cząsteczek, takie jak minerały i materię organiczną. Uzupełnia wodę w niezbędne, podstawowe związki, odtruwa wodę poprzez redukcję niepożądanych pierwiastków, zmniejsza zażółcenie wody i poprawia jej przejrzystość, usuwa biofilm tworzący się na powierzchni wody i poprawia skuteczność pracy odpieniacza.

Standardowe dawkowanie:

1 miarka na 100 L co 4 dni.

Zacznij jednak od dawek niższych - 10% zalecanej dawki standardowej i co tydzień zwiększaj ilość preparatu. Zbiornik musi się przyzwyczaić do nowego produktu.

Należy wymieszać Coral balance w niewielkiej ilości wody z akwarium i dodać zawiesinę w miejscu dużego przepływu wody.

W przypadku zbiorników starszych niż 2 lata lub tych z poziomami PO4 wyższymi niż 0,15 ppm zaleca się  zmniejszenie dawki o 50%.

Jeśli stosujemy Coral balance i Reef Vitality, powinniśmy zmniejszyć dawkowanie obu produktów o połowę.

Zielony pył na szybach wskazuje na przedawkowanie produktu.

Skład: morskie polimery organiczne, nośniki mineralne, nieorganiczne substancje pomocnicze, pierwiastki śladowe

Opinie o produkcie Fauna Marin Coral Balance 250ml:

Napisz swoją opinię

Fauna Marin Coral Balance 250ml

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać