• -20%
    Aquaforest MG Plus 250 ml
SKU: AF Mg Plus 200ml
EAN: 5902026730945
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Aquaforest MG Plus 250 ml

Aquaforest MG Plus 250 ml

 

AQUAFOREST MG PLUS 250 ml

Wysoko skoncentrowany roztwór podnoszący poziom magnezu w akwariach morskich. Mg Plus został stworzony z myślą o wyrównaniu nagłych spadków i niedoborów tego pierwiastka. Magnez jest niezbędny do prawidłowego rozwoju koralowców. Odpowiedni poziom magnezu w wodzie zapewnia skuteczniejsze przyswajanie wapnia przez koralowce.  Obniżony poziom magnezu może powodować niezdolność do zachowania prawidłowego poziomu wapnia i zbyt niskie pH. Zalecany poziom magnezu w akwariach rafowych wynosi 1180-1460 mg/l (ppm).

Dozowanie: 

10 ml roztworu podnosi poziom Mg o 7,5 mg/l (ppm) w 100 l wody. Dawkowanie należy ustalić na podstawie testów wody i dziennej konsumpcji koralowców. Przed użyciem preparatu zalecane jest zmierzenie stężenia magnezu w wodzie. Nie zalecamy podnoszenia poziomu magnezu o więcej niż 50 ppm na dobę. Przed próbą podniesienia lub skorygowania poziomu wapnia i zasadowości, zalecamy upewnić się, że poziom magnezu mieści się w zalecanym zakresie.

Produkt przeznaczony wyłącznie do akwarystyki. Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła. Chronić przed dziećmi.

Opinie o produkcie Aquaforest MG Plus 250 ml :

Napisz swoją opinię

Aquaforest MG Plus 250 ml

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać