Wkład biologiczny Maxspect Nano-Tech Bio-Sphere 2kg
Innowacyjny wkład biologiczny Maxspect Nano-Tech Bio-Sphere (2kg) w postaci porowatych kulek. Zapewnia gigantyczną powierzchnię dla bakterii. Idealny do dużych akwariów morskich i słodkowodnych.
Rowa Phos ExPhos 1000 g
Podstawa w usuwaniu fosforanów z wody słodkiej i słonej
Zalecane jest stosowanie przy starcie nowego zbiornika, dzięki czemu fosforany nie będą kumulowały się w skale i podłożu.
Producent: Rowa

ProducentD-D The Aquarium Solution LtdFowler Road Hainault Industrial Estate 11-17,IG6 3UT Ilford, Essex,Wielka Brytaniasales@d-daquarium.com
Osoba odpowiedzialnaDe Jong Marinelife B. V.
Spijksesteeg 2A
4212KG Spijk,
Holandia
info@dejongmarinelife.nl
Innowacyjny wkład biologiczny Maxspect Nano-Tech Bio-Sphere (2kg) w postaci porowatych kulek. Zapewnia gigantyczną powierzchnię dla bakterii. Idealny do dużych akwariów morskich i słodkowodnych.
Carbopure jest aktywowanym parowo, granulowanym i czyszczonym kwasowo węglem aktywowanym dla uzyskania krystalicznie czystej wody w akwariach morskich i słodkowodnych.
Fauna Marin Zeo-Light to specjalnie opracowany zeolit służący do redukcji stężenia składników odżywczych w akwariach morskich. Zeolit zapewnia bakteriom redukującym azotany i amon idealne środowisko. Dzięki zastosowaniu kompozycji różnych zeolitów, starannie dobranych ze względu na ich specyficzne właściwości fizyczne i chemiczne, filtr ten szybko i skutecznie redukuje stężenie składników odżywczych.
NPX BioBalls są konsumowane przez bakterie, dlatego nowe NPX BioBalls należy dodawać co 6-12 miesięcy, aby zrekompensować strawiony substrat. Można to zobaczyć podczas kontroli filtra lub podczas pomiaru wzrostu azotanów.
Reef Scorpionfish Zeolit to specjalna mieszanina specjalnie dobranych zeolitów przeznaczonych do absorpcji azotanów, należy pamiętać że zeolity również wiążą metal ciężkie znajdujące się w wodzie.
