Korallen Zucht ZEOzym 500 g - pożywka dla bakterii
Korallen Zucht ZEOzym 500g Biologiczny stymulator metabolizmu bakteri.
Działanie:
- Poprawia działanie preparatu Zeobak
- Poprawia biologiczne usuwanie cyjanobakterii
- Podnosi sprawność odpieniacza
- Znacząco przyspiesza wzrost koralowców
Dozowanie:
1 płaska łyżeczka (dołączona) na 1000l wody raz w tygodniu.
W celu zwiększenia ilości organiki: maksymalnie 2 płaskie łyżeczki dziennie. Produkt należy wymieszać z 0,5l wody z akwarium, pozostawić na 6-8 godzin, a następnie dodać bezpośrednio do zbiornika.
Warto obserwować odpieniacz w celu kontroli jego wydajności.
GPSR
Producent: Korallen Zucht
ProducentKorallenzucht.de Vertriebs GmbH
Schlesierstr. 1
96237 Ebersdorf b. Coburg
Niemcyinfo@korallen-zucht.de
Osoba odpowiedzialnaKorallenzucht.de Vertriebs GmbH
Schlesierstr. 1
96237 Ebersdorf b. Coburg
Niemcy
info@korallen-zucht.de

Korallen Zucht ZEOzym to biologiczny stymulator dla bakterii w zbiorniku morskim. Poprawia działanie i pracę bakterii w Twoim akwarium. Zalecany również przy walce z cyjanobakteriami.
Opinie o produkcie Korallen Zucht ZEOzym 500 g - pożywka dla bakterii:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
AF Plankton Elixir 250ml
AQUAFOREST Fluorine 50 ml
Microbe Lift Phos-Out 4 Granulat 1000ml absorber na...
Microbe-Lift Phos-Out4 granulat usuwa z wody fosforany, krzemiany, siarczany oraz garbniki. Szybko, permanentnie oraz w bezpieczny sposób usuwa niechciane składniki z wody powodując wyraźne polepszenie jej parametrów. Microbe-lift Phos-Out4 jest skuteczny szczególnie w usuwaniu fosforanów (PO4) nie powodując przy tym groźnych wahań odczynu wody (pH).
Coral Essentials Carbonate Part B 500ml
Korallen Zucht CyanoClean 50ml - preparat na cyjano
Korallen Zucht CyanoClean to specjalny preparat ze szczepami bakterii, które neutralizują cyjanobakterie
Tropic Marin Pro Coral Mineral 250g
Korallen-Zucht AcroGlow 100ml - witaminy dla koralowców
Korallen Zucht AcroGlow wspomaga uzyskanie pięknych i nasyconych kolorów u acropor. Dzienne dozowanie wspomaga aklimatyzację i utrzymanie naturalnego wybarwienia korali.
Reef Scorpionfish Rubidium 500 ml rubid do akwarium...
Reef Scorpionfish Rubidium to preparat przeznaczony do podniesienia poziomu rubidu w akwariach rafowych. Rubid jest niezbędnym pierwiastkiem w akwarium morskim ma wpływ na kondycje oraz wybarwienie koralowców.
AZOO ULTRA BIOGUARD 1000ML Preparat Bakteryjny
Azoo Ultra BioGuard to preparat bakteryjny w płynie przeznaczony do akwariów słodkowodnych, morskich, rafowych a także oczek wodnych. To wielozadaniowy środek, poprawiający jakość wody, rozkładający wszelkie szkodliwe substancje występujące w wodzie. Oczyszcza dno zbiornika z resztek jedzenia, odchodów i innych zanieczyszczeń zapobiegając w ten sposób powstawaniu glonów. Mieszanka probiotycznych, tlenowych i beztlenowych bakterii poprawi jakość wody w każdym zbiorniku wodnym.
Red Sea Foundation C Magnesium 500 ml preparat magnezowy
Red Sea Foundation C Magnesium to preparat magnezowy. Dodatkowo wzbogacony mieszanką soli magnezowych występujących naturalnie w wodzie morskiej. Dzięki zrównoważonej laboratoryjnie proporcji produkt idealnie dba o pozytywny rozwój wzrostu i wybarwienia koralowców.