SKU: BioTrace30
EAN: 3594200001334
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Prodibio Bio Trace 30 Ampullen

Prodibio Bio Trace 30 Ampullen

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

BioTrace - dostarcza bakteriom zawartym w BioDigest mikroelementy niezbędne do optymalnego oczyszczania wody słodkiej oraz poprawiania jej jakości.

Opis:

  • Biotrace zawiera wszystkie mikroelementy niezbędne dla organizmów w akwarium: aminokwasy, enzymy, naturalne witaminy, (włącznie z ryboflawiną) oraz naturalny surfaktant (substancja powierzchniowo czynna pochodzenia roślinnego), który umożliwia lepsze wchłanianie składników odżywczych przez membrany komórkowe).
  • Produkt zapewnia również pierwiastki śladowe: siarkę wspomagającą białka, żelazo ze względu na rośliny i krew ryb, kobalt dostarczający witaminę B, bor potrzebny wielu metabolitom wytworzonym w procesie budowania komórek, wapno, magnez, mangan, cynk, molibden, potas…
  • Biotrace jest naturalnym produktem, który wpływa na bioaktywatory komórkowe. Przyspiesza metabolizm komórkowy większości bakterii żyjących w akwariach z wodą słodką i wzmacnia reakcje biologiczne poprzez zwiększenie ilości bakterii, co powoduje optymalizację jakości wody.
  • Biotrace przyspiesza trawienie materii organicznej i zmniejsza biochemiczne zapotrzebowanie tlenu (BZT), co przyczynia się do zwiększenia potencjału Redoks. Biotrace ułatwia również eliminację azotanów i fosforanów, które są pierwszym objawem rozwijającego się problemu z glonami oraz węglowodanów, co pozwala na zamaskowanie zapachów rozkładu i optymalizację jakości wody.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni

Opinie o produkcie Prodibio Bio Trace 30 Ampullen :

Napisz swoją opinię

Prodibio Bio Trace 30 Ampullen

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać