QualDrop GH+LC SHRIMP 150 ml mineralizator RO
Mineralizator GH+ LC Shrimp to preparat przeznaczony do mineralizacji wody RO dla krewetek. Formulacja jest zoptymalizowana pod kątem wymagań krewetek rodzaju caridina. Jest on w formie płynnej, co bardzo ułatwia jego dozowanie i uzyskanie dokładnie żądanych parametrów wody.
GH+ LC Shrimp zawiera odpowiednio dobrane i zbilansowane niezbędne minerały oraz inne składniki, budujące twardość ogólną wody GH, zapewniając właściwą osmoregulację oraz dający niższą końcową przewodność, stąd nazwa LC (ang. lower conductivity - niższa przewodność). GH+ LC Shrimp nie zmienia twardości węglanowej KH oraz wartości pH przygotowywanej wody. Każde opakowanie mineralizatora GH+ LC Shrimp zawiera system precyzyjnego dozowania, dzięki czemu ułatwia bardzo dokładne przygotowanie wody o żądanej wartości GH.
Zastosowany system dozowania jest bardzo elastyczny i umożliwia precyzyjne dozowanie GH+ LC Shrimp zarówno do dużych akwariów jak i małych. Można dokładnie wydozować np. 0,5 ml jak również 3 ml czy 20 ml. GH+ LC Shrimp występuje w opakowaniach o pojemności 125 ml i 500 ml.
DAWKOWANIE
5 ml preparatu GH+ LC Shrimp dodany do 10 l wody podnosi twardość ogólną GH o ok. 5 oGH ± 5% i przewodność o ok. 240 uS ± 5% netto*. Zaleca się stosowanie mineralizatora GH+ ONE Shrimp wraz preparatem TRACE ONE, który dostarcza i uzupełnia do przygotowywanej wody niezbędnych mikroelementów i pierwiastków śladowych.
GPSR
Producent: Qual Drop

ProducentCKA SC MICHALAK WOJCIECH, SKALNA-MICHALAK JOANNA
Derkacza 19,
44-100 Gliwice,
Polska
sklep@qualdrop.pl
Osoba odpowiedzialnaCKA SC MICHALAK WOJCIECH, SKALNA-MICHALAK JOANNA
Derkacza 19,
44-100 Gliwice,
Polska
sklep@qualdrop.pl
Mineralizator GH+ LC Shrimp to preparat przeznaczony do mineralizacji wody RO dla krewetek. Formulacja jest zoptymalizowana pod kątem wymagań krewetek rodzaju caridina. Jest on w formie płynnej, co bardzo ułatwia jego dozowanie i uzyskanie dokładnie żądanych parametrów wody.
Opinie o produkcie QualDrop GH+LC SHRIMP 150 ml mineralizator RO:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Qual Drop GH+ Sulawesi 500 ml
System mineralizacji wody RO Sulawesi GH+ KH+ pozwala przygotować wodę dla krewetek pochodzących z biotopu Sulawesi, a szczególnie dla Caridina sp. Cardinal. Został zaprojektowany tak, aby umożliwić dokładne przygotowanie wody o założonym GH i KH.
QualDrop N GREEN Plant One 150 ml - nawóz azotowy do...
QualDrop N GREEN Plant One 150 ml - nawóz azotowy do roślin akwariowych
Seachem Flourish Iron 500ml
TETRA AquaSafe 100ml - do uzdatniania wody
Seachem Flourish Excel 100 ml
TROPICAL ALGIN 100 ML
TROPICAL Algin to skuteczny preparat do zwalczania glonów w akwarium, który pomaga ograniczyć ich rozwój, poprawia estetykę zbiornika i wspiera utrzymanie stabilnych warunków wodnych, bezpiecznych dla ryb i roślin.
QualDrop DuraN - nawóz azotowy dla roślin wodnych 500 ml
Aquaforest Clear Boost 250 ml preparat do klarowania wody
AF Clear Boost to specjalistyczna mieszanka przeznaczona do klarowania wody w akwariach słodkowodnych. Usuwa zanieczyszczenia powodujące zmętnienie wody. Szybko i skutecznie usuwa niepożądane zmętnienie i sprawia, że woda staje się krystalicznie czysta. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla mieszkańców akwarium i nie szkodzi rybom, roślinom ani innym zwierzętom wodnym.



