Zestaw CO2 Aquario BLUE Professional (z butlą 8l)
Reduktor Aquario Standard to najwyższej jakości produkt, stworzony od początku do końca specjalnie na potrzeby akwarystyki. Cechuje go niezwykła precyzja dawkowania CO2 oraz konstrukcja wykorzystująca sprawdzone w praktyce rozwiązania. Reduktor posiada wbudowane: licznik bąbelków, zaworek precyzyjny, oraz zaworek przeciwzwrotny. Dwa zegary wskazują kluczowe parametry układu CO2: ciśnienie wewnątrz butli oraz ciśnienie robocze reduktora. Dzięki temu łatwo przewidzieć zużycie gazu w butli oraz odczytać poziom redukcji jego ciśnienia. Reduktor wykonano z stopu metali odpowiadającego najwyższym wymaganiom technicznym, jednocześnie gwarantując dużą wytrzymałość i niezawodność jego elementów. Dzięki temu urządzenie zapewnia 100% szczelność oraz wysoką precyzję dawkowania gazu.
Aquario Drop Checker (szklany stały test Co2) który umieszczamy w akwarium, a który w sposób ciagły monitoruje poziom zawartości dwutlenku węgla w wodzie i sygnalizuje to odpowiednim zabarwieniem.
Szklany Nano dyfuzor CO2 wykonany z wysokogatunkowego szkła laboratoryjnego, ze spiekiem ceramicznym. Dzięki zastosowaniu mikroporowatego spieku ceramicznego umożliwia w niezwykle wydajny sposób rozpuszczanie dwutlenku węgla w wodzie akwariowej. Dyfuzory w odróżnieniu od innych na rynku rozpylają gaz całą swoją powierzchnią, co przekłada się na lepsze rozpuszczanie dwutlenku węgla w wodzie i mniejsze straty.
W pudełku znajdziemy również poręczny klucz za pomocą którego bez problemu dokręcimy reduktor do butli CO2.
Całkowita wysokość zestawu: 81cm
W pudełku z zestawem znajdziemy:
1. Reduktor Co2 BLUE Aquario
2. Dyfuzor Co2
3. Drop Checker
4. Wężyk (3m)
5. Butla Co2
6. Klucz do przykręcenia reduktora
7. Instrukcja montażu i pierwszego uruchomienia PL,CZ,EN,DE,ES,RU
GPSR
Producent: Twistman
ProducentTWIST Reklama K. Jaszczewski
Al. Wincentego Witosa 38,
20-315 Lublin
Polskabiuro@twistman.eu
Osoba odpowiedzialnaTWIST Reklama K. Jaszczewski
Al. Wincentego Witosa 38,
20-315 Lublin
Polska
biuro@twistman.eu

Opinie o produkcie Zestaw CO2 Aquario BLUE Professional (z butlą 8l):
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
AF110 Hose wężyk silikonowy
DVH Calcium reactor media 6-8 mm 4,6kg - wkład do reaktora
DVH Aquatic Calcium Reactor Media to surowy, naturalny, biogenny, 99,8% czysty węglan wapnia pochodzący z aragonitu morskiego. Jego prawie chemiczna czystość i spójność wielkości sprawiają, że jest to kompletne medium do wszystkich reaktorów wapniowych.
PNB-2500 X3 PojemnikI na Ballinga ZESTAW
Zestaw gąbek do reaktora AF130
AF Sponge Set AF130 Aquaforest zestaw gąbek do najwyższej jakości reaktorów AF 130. W zestawie znajdują się 4 szt gąbek (różna gęstość)