SKU: Brightwell NeoMarine 150
EAN: 810086013869
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
NēoMarine Reef Salt 20,1 kg Karton

NēoMarine Reef Salt 20,1 kg Karton

 

NēoMarine Reef Salt 20,1 kg Karton

Precyzyjna mieszanka soli do akwarium rafowego. Wiadro wystarczy do przygotowania 570L wody.

  • Wszechstronnie zbadana i testowana w wieloletnim okresie czasu, zawierająca formułę opartą na aktualnym rozumieniu chemii morskiej i biologii morza, odnosząca się do hodowli wszystkich typów morskich akwariów 
  • Precyzyjnie sformułowana, aby powielać naturalne zawartości wszystkich mikro i makroelementów, jak również wszystkie 0pierwiastki śladowe.
  • Tworzy środowisko morskie tak chemicznie podobne do naturalnej wody morskiej we wszystkich ważnych aspektach, że mieszkańcy akwarium nie są w stanie dostrzec różnicy między wodą przygotowaną z NēoMarine a filtrowaną wodą morską z tropikalnych wód rafowych.
  • Zawiera Składniki odczynników typu USP i ACS.
  • 134 g na 1 US-galon (3.785 L) oczyszczonej wody daje ciężar właściwy ~ 1.025 g / cm3, pH ~ 8.30 i zasadowość ~ 7.5 dKH.
  • Wyprodukowane przez Brightwell Aquatics w naszym zakładzie produkcyjnym (nie zlecone do outsourcingu) pod ścisłą jakością. Każda partia jest numerowana i próbkowana do kontroli jakości.
  • Wykorzystuje proces produkcyjny, który promuje równą wielkości cząstek i suchą jednorodną mieszaninę soli.
  • Opracowany przez morskich naukowców; nie zawiera soli z odparowanej wody morskiej

Nie mieszać w akwarium zawierającym żywe organizmy. NēoMarine wytwarza niewielkie ciepło po zmieszaniu z wodą; dlatego nie należy dotykać suchej NēoMarine mokrymi rękami. NēoMarine może mieć niewielki zapach siarczkowy, gdy pojemnik jest po raz pierwszy otwarty; Jest to rezultatem użycia bezwodnego chlorku magnezu.

Zaleca się mieszać świeżą solankę co najmniej przez 24 godziny. Ten dodatkowy czas umożliwia ucieczkę gazu powstałego podczas rozpuszczania soli, dalszą stabilizację zasadowości i pH. Należy pamiętać, że temperatura wody i szybkość mieszania wpływają na szybkość, z jaką sól się rozpuszcza. Zaleca się wymianę 10 - 20% całkowitej objętości wody w systemie akwarium co 7 - 10 dni; To pomaga utrzymać właściwą chemię wody, a tym samym przynosi korzyść mieszkańcom akwarioum.
 
Uwaga! Chronić przed dziećmi. Nie do spożycia przez ludzi. Generuje niewielkie ciepło po dodaniu do wody; Nie dotykać NēoMarine mokrymi rękami. Kontakt z suchym produktem może powodować podrażnienie skóry i / lub oczu. W przypadku kontaktu z oczami, przepłukać oczy zimną wodą i natychmiast wezwać pomoc lekarską.

Opinie o produkcie NēoMarine Reef Salt 20,1 kg Karton:

Napisz swoją opinię

NēoMarine Reef Salt 20,1 kg Karton

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać