SKU: BRAK
EAN: BRAK
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Halcyon Marine Reef Salt Mix 6,7kg

Halcyon Marine Reef Salt Mix 6,7kg

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Halcyon Marine Reef Salt Mix 6,7kg

Sól Halcyon Marine Reef Salt Mix to precyzyjnie sformułowana i wyprodukowana mieszanka wszystkich niezbędnych składników nieorganicznych występujących w naturalnej wodzie morskiej. Jest produkowanay w małych partiach w naszej własnej fabryce w ramach ścisłej kontroli jakości i jest nie tylko produktem innej firmy oznaczonym logo naszej marki. Sól ta nie jest żadną naturalną pozostałością procesu odsalania wody morskiej, lecz jest w całości wyprodukowana ze sprawdzonych i testowanych składników i odczynników jakości farmaceutycznej. Zapewnia sól najlepszej jakości dostępną w dowolnym miejscu na świecie. Halcyon został opracowany na podstawie dziesięcioleci badań i doświadczenia w produkcji mieszanek soli, a nie tylko miesięcy. Halcyon łączy najwyższy poziom znajomości chemii środowiska morskiego oraz największą wiedzę o hodowli akwariowej.

Halcyon po wymieszaniu zgodnie z zaleceniami, został opracowany w celu zapewnienia zasolenia 35 PPT lub ciężar właściwy 1,026 g / cm3 (temperatura poprawiona), zasadowość 2,7 meq / l lub 7,5 dKH, pH 8,3, poziom wapnia, 415 ppm i poziom magnezu 1290 ppm. Parametry te są doskonałymi wartościami korali twardych a zwłaszcza małopolipowych korali SPS, korali miękkich i innych bezkręgowców oraz ryb w akwariach rafowych. Halcyon doskonale nadaje się do stosowania we wszystkich akwariach morskich i słonawych, gdy ciężar właściwy dostosowanyjest do potrzeb mieszkańców.

Zastosowanie w akwarium
Continuum zaleca podmianę wody na poziomie od 10 do 20% tygodniowo, aby utrzymać akwarium morskie w doskonałej kondycji. Kiedy coś jest nie tak w akwarium i nie można przyczyny problemu, dobra podmiana wody często pomaga. Podmieniona woda zmniejsza zanieczyszczenia, uzupełnienia składniki odżywcze i ma tendencję do normalizacji akwarium. Continuum zaleca utrzymywanie stężenia wapnia między 410 a 450 mg / l (ppm), zasadowość od 7 do 11 dKH (2,5 do 4 mEq / l), a stężenie magnezu między 1250 a 1350 mg / l (ppm) w akwariach rafowych.

Uwaga: Akwaryści prowadzący akwaria z koralami SPS powini rozważyć utrzymanie zasadowości między 7 a 8 dKH, ale na pewno nie więcej niż 9 dKH (2,5 do 2,86, ale nie na 3,21 mEq / l). Zasadowość jest niezwykle ważne, ponieważ w niskiej zasadowości (poniżej 7 dKH lub 2,5 mEq / l) następuje szybki spadek ph. Continuum zaleca sprawdzenie zasadowość co najmniej raz w tygodniu, a jeśli zajdzie taka potrzeba, uzupełnienie za pomocą Reef•Basis KH Buffer aby utrzymać spójny poziom ph i zasadowości.

Sposób użycia
W osobnym pojemniku wymieszać odmieżoną ilość Halcyon Marine Reef Salt z wodą RO. Dodać 36 g Halcyon na każdy litr wody. Ta ilość soli pozwala na uzyskanie zasolenia około 35 PPT i gęstości 1.026 (temperatura skorygowana). Po dokładnym pomiarze hydrometrem lub refraktometrem dokonać ewentualnej korekty.. Odstawić na co najmniej jedną godzinę, a optymalnie na 24 godziny, aby umożliwić pełną stabilizację pH. W tym czasie zaleca się mieszać i napowietrzać wodę. Zaleca się doprowadzić roztwór do takiej samej temperatury jak w akwarium przed dodaniem. NIGDY nie dodawać soli BEZPOŚREDNIO do akwarium.

Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nieprzeznaczone do spożycia przez ludzi. Zawiera suche sole do replikacji wody morskiej, w przypadku połknięcia popić dużą ilością wody oraz skonsultować się z lekarzem. Jeśli dostanie się w oczy, przemywać wodą przez 15 minut, jeśli zaczerwienienie nadal się utrzymuje, należy skontaktować się z lekarzem. Jeśli na skórze pojawią się zaczerwienienia, spłukać obficie wodą. Może powodować podrażnienie skóry wrażliwej. Używać rękawic podczas pracy.

Opinie o produkcie Halcyon Marine Reef Salt Mix 6,7kg:

Napisz swoją opinię

Halcyon Marine Reef Salt Mix 6,7kg

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać