SKU: AQ_blade
EAN: BRAK

Blade Grow oferuje ogromną moc w cienkiej obudowie. Blade Coral Grow zawiera mieszankę diod LED, która maksymalizuje szczyty widma potrzebne do fotosyntezy koralowców. Używaj samodzielnie lub uzupełnij o Blade Glow, aby uzyskać kombinację kolorów odpowiadającą Twoim potrzebom.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Aqua illumination blade grow 100w

Aqua illumination blade grow 100w

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Blade Grow oferuje ogromną moc w cienkiej obudowie. Coral Grow zawiera mieszankę diod LED, która maksymalizuje szczyty widma potrzebne do fotosyntezy koralowców. Używaj samodzielnie lub uzupełnij o Blade Glow, aby uzyskać kombinację kolorów odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

 

Widmo

 

Równowaga niebieskich i białych diod skutecznie zaspokaja potrzeby fotosyntetyczne koralowców. Blade Grow zapewnia sygnał wyjściowy w zakresie od ciemnoniebieskiego do niebieskiego (400-500 nm), który okazał się wysoce efektywnym zakresem widma morskiego.

 

 

Diody LED

 

Ścisłe zgrupowanie i zrównoważone rozmieszczenie diod przyczyniają się do niesamowitej równowagi i blasku, jakie zapewnia platforma Blade. Blade Coral Grow zawiera następujące 24 diody na grupę klastrów.

 

12 – Królewski błękit

6 – Chłodna biel

6 – Niebieski

 

 

 

 

Optyka EdgeField

 

Optyka jest jednym z najważniejszych elementów zaawansowanego systemu oświetleniowego. Technologia Edgefield zastosowana w lampie zapewnia równomierny współczynnik PAR, płynne mieszanie kolorów i wyjątkowe rozprowadzanie.

 

Optyka Edgefield, zaprojektowana wyłącznie dla Blade, zapewnia niesamowite rozproszenie światła o 95 stopni, jednocześnie zapewniając niezrównane mieszanie światła na całej długości. Lustrzana powierzchnia wyjściowa zapewnia wyraźny i naturalny połysk w Twoim akwarium.

 

 

 

 

Dostępny w wielu rozmiarach

 

Blade Coral Grow, Blade Coral Glow i Blade Freshwater są dostępne aż w 7 różnych rozmiarach. Niezależnie od wielkości zbiornika i zastosowania, Blade zapewni Ci wsparcie.

 

 

 

 

Dane techniczne

 

Długość – 122 cm

Pobór mocy – 100 W

Szerokość – 7 cm

Wysokość – 1,6 cm

Długość kabla – 3 m

Zgodność z przepisami zasilacza UL, CE i RoHS

Uniwersalny zakres wejściowy – 100 do 240 V AC/50–60 Hz

 

 

 

 

W zestawie podpórka pod zbiornik

 

Do lampy o średnicy do 99 cm dołączona jest niskoprofilowa podpórka pod zbiornik. Podpórka zbiornika rozciąga się do 11,5 cm po obu stronach lampy w sumie 23 cm).

 

 

 

 

Odporny na wodę

 

Blade jest nie tylko wszechstronny, ale także zbudowany tak, aby przetrwać w trudnych warunkach akwariów morskich. Lampa spełnia standardy IP66, które wskazują na najwyższą ochronę przed cząsteczkami oraz wysoki poziom ochrony przed wodą.

 

 

 

 

Cichy bieg

 

Blade posiada wysoce wydajną konstrukcję radiatora. Chłodzenie pasywne oznacza brak wentylatora, ruchu powietrza i hałasu wentylatora. To sprawia, że ​​ lampa idealnie nadaje się do oświetlania akwariów w pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie mniejszy hałas jest dużym plusem.

 

Proste wbudowane sterowanie

 

Wszystkie urządzenia AI obejmują standard inteligentnego sterowania. Użyj aplikacji myAI® na dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Android, aby łatwo skonfigurować lub zaprogramować sprzęt AI.

 

 

PAR

 

Starannie zaplanowana geometria diod LED w połączeniu z technologią soczewek Edgefield zapewnia niesamowitą wydajność świetlną. Lampa zapewnia wyjątkowo równomierny strumień świetlny na imponującym obszarze pokrycia, dzięki czemu jest łatwym w użyciu źródłem światła, które jest zarówno skuteczne, jak i atrakcyjne.

​​​​​​​

Opinie o produkcie Aqua illumination blade grow 100w:

Napisz swoją opinię

Aqua illumination blade grow 100w

Blade Grow oferuje ogromną moc w cienkiej obudowie. Blade Coral Grow zawiera mieszankę diod LED, która maksymalizuje szczyty widma potrzebne do fotosyntezy koralowców. Używaj samodzielnie lub uzupełnij o Blade Glow, aby uzyskać kombinację kolorów odpowiadającą Twoim potrzebom.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać