GPSR
Producent: Hydraulika

ProducentBevo PolandLogistyczna 5,62-070 Dopiewo,Polskainfo@bevo.pl
Osoba odpowiedzialnaBevo Poland
Logistyczna 5,
62-070 Dopiewo,
Polska
info@bevo.pl
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Profec Śrubunek przejściowy PVC-U 50 mm x 1 1/2" KW x GZ
Ten śrubunek Profec z PVC-U posiada łączenie z klejoną mufą i gwintem zewnętrznym, i działa pod maks. ciśnieniem roboczym 10 bar.
LOC-LINE Przewód gięty 3/4" – oryginalny element systemu...
LOC-LINE Przewód gięty 3/4" – oryginalny element systemu LOC-LINE do budowy elastycznych dysz wylotowych w akwarium. Kompatybilny z pełnym systemem LOC-LINE 3/4".
- Rozmiar: 3/4", kompatybilny z systemem LOC-LINE 3/4"
- Materiał: kopolimer acetalu (POM) – odporny na wodę słoną
- Łączy się wciskowo z innymi elementami LOC-LINE
- Elastyczny – ustawienie kąta i kierunku przepływu
- Oryginalny produkt LOC-LINE (USA)
Śrubunek (dwuzłączka) PVC 50 mm
Kolanko 90° PVC-U 40 mm – kształtka klejona, 10 bar
Kolanko 90° PVC-U 40 mm – kształtka klejona do zmiany kierunku instalacji PVC o 90°. Materiał PVC-U, max. 10 bar, norma EN-ISO 1452-3. Do akwarium, basenu i instalacji przemysłowych.
- Kąt: 90°, średnica: 40 mm
- Materiał: PVC-U odporny chemicznie
- Połączenie: klejona mufa (klej TANGIT)
- Maks. ciśnienie: 10 bar, norma EN-ISO 1452-3
- Odporna na wodę słoną i chlor
Końcówka węża PVC 32 mm – łącznik do węży akwariowych
Końcówka węża PVC 32 mm – łącznik do węży i rurek akwariowych. Umożliwia podłączenie węża silikonowego lub PVC do instalacji rurowej. Materiał PVC, odporny na wodę słoną.
- Średnica: 32 mm
- Materiał: PVC odporny chemicznie
- Do węży silikonowych i PVC
- Montaż na opasce zaciskowej lub klejowo
- Odporny na wodę słoną i chlor
Kolanko 90° PVC-U 25 mm – kształtka klejona, 10 bar
Kolanko 90° PVC-U 25 mm – kształtka klejona do zmiany kierunku instalacji PVC o 90°. Materiał PVC-U, max. 10 bar, norma EN-ISO 1452-3. Do akwarium, basenu i instalacji przemysłowych.
- Kąt: 90°, średnica: 25 mm
- Materiał: PVC-U odporny chemicznie
- Połączenie: klejona mufa (klej TANGIT)
- Maks. ciśnienie: 10 bar, norma EN-ISO 1452-3
- Odporna na wodę słoną i chlor
Profec Trójnik 90 PVC 63 mm
Profec Trójnik 90° to wysokiej jakości kształtka instalacyjna, umożliwiająca tworzenie rozgałęzień w systemach rurowych pod kątem 90 stopni. Wykonany z trwałego PVC-U, charakteryzuje się odpornością na korozję oraz działanie chemikaliów, co zapewnia długotrwałą niezawodność. Trójnik posiada połączenia klejowe (KW), zgodne z normą EN-ISO 1452-3, co ułatwia szybki i szczelny montaż. Przystosowany do ciśnienia roboczego do 16 barów, znajduje zastosowanie w instalacjach wodnych, przemysłowych oraz systemach basenowych
Przelot przez szkło VDL 32 mm
Zawór kulowy Antiblock PVC 32 mm – hydraulika akwariowa
Zawór kulowy Antiblock PVC 32 mm – profesjonalny zawór odcinający do instalacji akwariowych i basenowych. Mechanizm Antiblock zapobiega zaklinowaniu kuli po długim nieużywaniu, gwarantując niezawodne działanie przez lata.
- Materiał: PVC odporny na wodę słoną i chemikalia
- Średnica: 32 mm
- Mechanizm Antiblock – brak zaklinowywania
- Pełna szczelność przy zamknięciu
- Idealna do akwariów morskich i słodkowodnych



