SKU: 191047
EAN: 704335294607
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Ecotech Marine Radion XR30 G6 PRO

Ecotech Marine Radion XR30 G6 PRO

 

1.jpg

Blue lub Pro, EcoTech ma na celu dostarczenie absolutnie najlepszego rozwiązania technologicznego.

G6-Blue-Pro.jpg

W akwarium ciesz się bogatszymi kolorami, wyeksponuj więcej fluorescencji i stwórz ostateczną równowagę między wyrazistością a aktyną. Radion ustanowił standard tego, czym może być oświetlenie LED akwariowe o pełnym spektrum. Szósta generacja przesuwa granice odwzorowania kolorów i fluorescencji, nie rezygnując ze słynnej elastyczności, która zaspokaja potrzeby użytkownika.

Dzięki dodaniu diod 395 nm, G6 przesuwa się głębiej w zakres UV, osiągając nowy poziom fluorescencji koralowców i ryb. Zarówno modele Blue, jak i Pro charakteryzują się również ponownym zrównoważeniem kanałów kolorów i mieszanką LED (diod), aby zwiększyć najbardziej elastyczne i zrównoważone widma dostępne w oświetleniu akwariowym.

szeroki%20kolor.jpg

Anatomia widma G6

g6_spectrums.jpg

395nm: Odblokowuje dodatkową fluorescencję u ryb i koralowców.

400-450nm: Ponowne zbalansowanie klastra z większą ilością niebieskiego i głębokiego niebieskiego zwiększa fluorescencję, odwzorowanie kolorów i zapewnia nowy poziom przestrajania w widmie niebieskim między ostrym a aktynicznym.

460-580nm: redukcja mocy widmowej w średnim zakresie utrzymuje ekspresję kolorów w pigmentacji, jednocześnie pozwalając na wykorzystanie większej mocy w bardziej użytecznych fotosyntetycznie i estetycznie wynikach.

665nm: Odpowiednie użycie diod o długich falach zapewnia strumień świetlny przydatny do fotosyntezy koralowców, a także wizualnego równoważenia kolorów.

Exploded-Radion.jpg

RADION MA WSZYSTKO

Lepsze niż kiedykolwiek! Hybrydowy system optyczny G6 Hybrid Hemispherically Edge Illuminating (HEI2) w połączeniu z rozmieszczeniem diod LED i kształtem zapewnia piękny połysk, super mieszanie kolorów, absurdalnie równomierne PAR, oszałamiające rozproszenie, a nawet możliwość dostosowania rodzaju niebieskiego odcienia, który kochasz najbardziej.

Jakie masz preferencje, Professional Balance czy Extreme Blue?
 • Oszałamiająca Spread
 • Ostateczna fluorescencja
 • Intensywny kolor pełnego spektrum
 • W pełni programowalny
 • Sterowanie bezprzewodowe
 • Światło księżyca
 • Symulacja pogody
 • Technologicznie doskonały projekt
 • Komponenty najwyższej jakości
 • Niezrównane wsparcie i serwis
 • Rozbudowane opcje montażu
 • Opcjonalne akcesorium do dyfuzora

SYSTEM OPTYCZNY HEI2

G6_Spread-Angle-Polar-Grid.jpg

Radion G6 zwiększa moc wyjściową z imponująch 110,5 stopni w G5 do oszałamiających 126,3 stopni.

Udoskonalenie to było możliwe do osiągnięcia poprzez zmianę podstawowej optyki na diodach LED, która następnie integruje się z geometrią istniejącej optyki wtórnej (soczewki) HEI (Hemispherically Edge Illuminating).

HEI_lens.jpg

System optyczny HEI2 zapewnia 126,3 stopnia mocy wyjściowej. Dzięki zastosowanej technologii Radion jest być może najbardziej wydajnym oświetleniem akwariowym, jakie kiedykolwiek stworzono.

Radion%20g6%20pro.jpg

xr15%20xr30%20g6%20pro%20spec.jpg

Opinie o produkcie Ecotech Marine Radion XR30 G6 PRO:

Napisz swoją opinię

Ecotech Marine Radion XR30 G6 PRO

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać