- -15%
-
Akwarystyka morska
add remove
- Red Sea ReefControl
- Red Sea 4 Part Complete Reef Care
- Red Sea Reef Foundation
- Red Sea Reef Trace Elements
- Red Sea Salt
- Red Sea Reef Energy Plus
- Red Sea Reef NO3PO4X
- Red Sea MAX Nano
- Red Sea REEFER G3
- Red Sea REEFER G3 DELUXE
- Red Sea ReefControl
- Red Sea ReefMat
- Red Sea ReefSkimmer
- Red Sea ReefWave
- Red Sea ReefDose
-
Akwarystyka słodkowodna
add remove
- Oczko wodne add remove

Reaktor Wapniowy OCTO CalReact 140
Idealne rozwiązanie dla wymagającego akwarysty
OCTO CalReact posiada wysokiej jakości odlewany akrylowy korpus, uchwyt sondy PH umożliwiający stałe monitorowanie alkaliczności wody (poziomu PH) za pomocą sondy PH (sprzedawanej osobno), wbudowany licznik bąbelków do obliczania natężenia przepływu CO₂ oraz odwrócony przepływ wody w celu recyrkulacji CO₂.
Zasilany VarioS DC z wirnikiem igłowym, odłączanym sterownikiem, wysokiej jakości ceramicznym wałkiem i łożyskiem w celu zmniejszenia zużycia oraz najnowszą technologią przepływu o zmiennej prędkości, zapewniającą lepszą kontrolę, zwiększoną wydajność, efektywność energetyczną i bezpieczniejszą pracę.
W przeciwieństwie do większości pomp obiegowych wykorzystujących prąd zmienny (AC), nasza pompa VarioS ma kilka kluczowych zalet w porównaniu z tradycyjnymi pompami prądu przemiennego, a mianowicie wyższą wydajność energetyczną, bezpieczniejszą pracę przy napięciu roboczym 24 V, a przede wszystkim bezstopniową regulację prędkości dostosuj idealną mieszankę przepływu powietrza i wody do skimmera.
Jak to działa
Reaktor wapniowy to zasadniczo komora wypełniona aragonitem, który jest naturalną formą minerału węglanowego lub powszechnie znanym jako pokruszone twarde koralowce. Przez tę komorę krąży woda akwariowa wraz z dwutlenkiem węgla (CO2). CO2 obniża pH w komorze do poziomu kwaśnego, co powoduje rozpuszczanie minerałów węglanowych w wodzie akwariowej. Oprócz rozpuszczania minerałów węglanowych, proces ten rozpuszcza również prawie wszystkie minerały i pierwiastki śladowe, których koralowiec potrzebował do wzrostu.
Zautomatyzowana suplementacja wapnia i alkaliów – po prawidłowym skonfigurowaniu za pomocą zewnętrznego kontrolera i sondy. Te obwody można wstępnie ustawić przy bardzo niewielkim monitorowaniu i konserwacji urządzenia.

Cechy i zalety
- Odwrócony przepływ i konstrukcja z recyrkulacją CO2
- Wbudowany licznik bąbelków do monitorowania natężenia przepływu CO₂
- Uchwyt sondy z wtyczką*
- Łatwa do zdejmowania pokrywa
- Łatwa konserwacja
- Precyzyjny zawór sterujący odpływem
- Wysokiej jakości ręcznie wykonana solidna konstrukcja akrylowa
- Pompa prądu stałego o regulowanej i zmiennej prędkości, zapewniająca energooszczędną i cichą pracę
- 2 lata gwarancji tylko na silnik pompy**
* Nie zawiera sondy PH.
Dane Techniczne
- Model CalReact 140
- Moc 25W
- Średnica 140mm
- Podstawa 310x230mm
- Wysokość 580mm
- Pojemność 3.9L
- Rozmiar wlotu/wylotu ø6,3mm(1/4″)
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Kolanko 45° PVC-U 16 mm – kształtka klejona, 10 bar
Kolanko 45° PVC-U 16 mm – kształtka klejona do łagodnej zmiany kierunku instalacji PVC o 45°. Materiał PVC-U, max. 10 bar, norma EN-ISO 1452-3.
- Kąt: 45°, średnica: 16 mm
- Materiał: PVC-U odporny chemicznie
- Połączenie: klejona mufa (klej TANGIT)
- Maks. ciśnienie: 10 bar, norma EN-ISO 1452-3
- Odporna na wodę słoną i chlor
Wężyk Biały 1/4 cala (6mm) do Filtra Odwróconej Osmozy RO
Wysokiej jakości, elastyczny wężyk 1/4 cala (6mm) do systemów odwróconej osmozy i filtrów wody. Uniwersalny, trwały i bezpieczny. Idealny do akwarystyki, lodówek i systemów RO.
Zawór kulowy PVC 32 mm – zawór odcinający do akwarium
Zawór kulowy PVC 32 mm – zawór odcinający do instalacji akwariowych i basenowych. Materiał PVC odporny na korozję i wodę słoną, pełna szczelność przy zamknięciu.
- Średnica: 32 mm, połączenie klejowe
- Materiał: PVC odporny na korozję i sól
- Pełna szczelność przy zamknięciu
- Dźwignia do łatwej obsługi
- Do akwarium morskiego i basenu
Siatka ochronna RED SEA Net Cover 60x60cm
Trzymaj swoich drobnych przyjaciół bezpiecznie w swoim akwarium dzięki siatce ochronnej, którą możesz dopasować do każdego akwarium RedSea
NSF-60/120L SPONGE Gąbka do filtra
NSF‑60/120L SPONGE Gąbka do filtra to wydajny wkład filtracyjny, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne z wody w akwariach i oczkach wodnych.
- Efektywna filtracja: Zatrzymuje osady, resztki pokarmu i inne zanieczyszczenia.
- Wytrzymały materiał: Gąbka odporna na zużycie i deformacje.
- Łatwy montaż: Pasuje do filtrów kubełkowych i kanistrowych.
- Uniwersalne zastosowanie: Do akwariów słodkowodnych i morskich.
- Łatwa konserwacja: Możliwość płukania i wielokrotnego użycia.
Wkład do reaktora CaribSea ARM Extra Coarse 3,78L
CaribSea ARM Extra Coarse to wkład do reaktorów wapnia o największej granulacji. Zapobiega zatykaniu się reaktorów typu "upflow" i zapewnia swobodny przepływ wody. Bogaty w wapń, magnez i stront. Wysoka rozpuszczalność gwarantuje oszczędność CO2 i stabilne parametry
LOC-LINE Dysza wylotowa płaska 3/4" – oryginalny element...
LOC-LINE Dysza wylotowa płaska 3/4" – oryginalny element systemu LOC-LINE do budowy elastycznych dysz wylotowych w akwarium. Kompatybilny z pełnym systemem LOC-LINE 3/4".
- Rozmiar: 3/4", kompatybilny z systemem LOC-LINE 3/4"
- Materiał: kopolimer acetalu (POM) – odporny na wodę słoną
- Łączy się wciskowo z innymi elementami LOC-LINE
- Elastyczny – ustawienie kąta i kierunku przepływu
- Oryginalny produkt LOC-LINE (USA)
Nattec AquaTools Penseta prosta 27cm
Skarpeta filtracyjna Red SEA - 100 micron Thin-mesh MAX NANO
LOC-LINE Przewód gięty 3/4" – oryginalny element systemu...
LOC-LINE Przewód gięty 3/4" – oryginalny element systemu LOC-LINE do budowy elastycznych dysz wylotowych w akwarium. Kompatybilny z pełnym systemem LOC-LINE 3/4".
- Rozmiar: 3/4", kompatybilny z systemem LOC-LINE 3/4"
- Materiał: kopolimer acetalu (POM) – odporny na wodę słoną
- Łączy się wciskowo z innymi elementami LOC-LINE
- Elastyczny – ustawienie kąta i kierunku przepływu
- Oryginalny produkt LOC-LINE (USA)



