Shrimp Bacter to produkt specjalnie opracowany dla zbiorników z krewetkami akwariowymi. Zawiera kompozycję korzystnych mikroorganizmów takich jak Bacillus licheniformis, Bacillus megaterium, Bacillus mensentericus, Nitrosomonas, Nitrobacter. Mikroorganizmy te w korzystny sposób wpływają na wzrost krewetek, polepszają ekosystem zbiornika. Zapobiegają zanieczyszczeniu zbiornika - rozkładają odpady organiczne, resztki pokarmów. Zapobiegają tworzeniu się toksycznych gazów takich jak siarkowodór H2S. Shrimp Bacter stabilizuje populację glonów w zbiorniku, zapewniając jednocześnie pożywienie dla krewetek.
W każdym opakowaniu znajduje się łyżeczka dozująca. Stosować 1-2 łyżeczek Shrimp Bacter na 25-50 litrów wody w zbiorniku. Przed dodaniem Shrimp Bacter do zbiornika dawkę zdyspergować w ok. 200-300 ml wody. W przypadku startu nowego zbiornika, rozlać równomiernie po podłożu przed nalaniem wody. Podmiany wody: 1-2 łyżeczek na 25-50 l wody do podmian. Po dodaniu do wody preparat dokładnie wymieszać.
Przechowywać preparat szczelnie zamknięty. Ważne aby preparat dozować suchą łyżeczką. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania. Nie używać równocześnie Shrimp Bacter z podobnymi preparatami na przykład: MultiPowder, BioNitro, PSBacter, Magic Powder, BioProbiotic, BioEnzym, itp. Ilość preparatu można dostosować do swoich potrzeb, zależnych od specyfiki zbiornika a przede wszystkim ilości krewetek i systemu filtracji.
UWAGA! Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie stosować do hodowli roślin i zwierząt przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparat przeznaczony do akwariów z krewetkami, rybami i roślinami ozdobnymi.

Shrimp Bacter to produkt specjalnie opracowany dla zbiorników z krewetkami akwariowymi
Opinie o produkcie Shrimp Bacter 10g:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Test SALIFERT NO3 - na azotany słodkowodne
AQUAEL KOŃCÓWKA NAPOWIETRZAJĄCA AIRLIGHTS LED
Aquael Wkład Gąbkowy FZN-2 (2 szt.)
Yokuchi GEN N nawóz azotowy 400 ml
Azot jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego budowania tkanki roślinnej. Azot wchodzi w skład białek, kwasów nukleinowych oraz chlorofilu. W przypadku niewystarczającej ilości azotu roślina zaczyna pobierać go ze starszych liści powodując chlorozę. Gen N – nitrogen liquid fertilizer to doskonale zbilansowane źródło łatwo przyswajalnego azotu.
AQUAEL WĘŻYK NAPOWIETRZAJĄCY 3M
QualDrop Fe HYBRID Plant One 500 ml - nawóz żelazowy do...
SUPER SPIRULINA FORTE GRANULAT 250ml/150g
Sicce Shark Mini Skim 350 Filtr Powierzchniowy
Sicce Shark MINI to wysoce wydajny i energooszczędne filtry powierzchniowy do zbiorników. Zapewnia skuteczne usuwanie odpadów z tafli wody, zapewniając jeszcze lepsze warunki dla mieszkańców Twojego zbiornika. Prosty w życiu filtr powierzchniowy jest przeznaczony do zbiorników do 150 litrów.