SKU: HYD32HDB
EAN: BRAK
Oświetlenia LED Aqua Illumination „Prime 16HD, Hydra 32HD i Hydra 64HD!” Nowe Hydry dadzą WIĘCEJ KOLORU, WIĘCEJ ROZSZERZENIA, WIĘCEJ MOCY I WIĘKSZĄ WYGODNE bez poświęceń, zachowując przy tym wielkość sztucznej inteligencji.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Aqua Illumination Oświetlenie LED Hydra 32 HD  (~90W) - czarna

Aqua Illumination Oświetlenie LED Hydra 32 HD  (~90W) - czarna

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Aqua Illumination Oświetlenie LED Hydra 32 HD (~90W) - czarna

 

Aqua Illumination  „Prime 16HD, Hydra 32HD i Hydra 64HD!” Nowe Hydry dadzą WIĘCEJ KOLORU, WIĘCEJ ROZSZERZENIA, WIĘCEJ MOCY I WIĘCEJ WYGODNOŚCI bez poświęceń, zachowując przy tym wielkość sztucznej inteligencji.

 

Co nowego:

 

Projekt

Plastikowa konstrukcja nowej linii Prime i Hydra ma dwie zalety: lepszą wydajność i lepszy wygląd. Poprawa wydajności zmniejsza wymagania dotyczące aktywnego chłodzenia dla dłuższej żywotności komponentów. Ulepszenia w projektowaniu cieńszego urządzenia zmniejszają jego profil i obecność w akwarium.

 

Elastyczny

Wprowadzono ulepszenia konstrukcyjne do nowych Prime i Hydras, aby uczynić je bardziej wodoodpornymi, co oznacza, że ​​są bardziej odporne w środowiskach bogatych w wilgoć.

 

Światło księżyca

Dodano dedykowaną diodę księżycową LED i kanał, dzięki czemu teraz możesz kontrolować światło księżyca oddzielnie od innych kanałów, co pozwala na symulację naturalnego koloru i intensywności księżyca.

 

Kontrola

Aplikację myAI® można pobrać za darmo, aby łatwo i szybko sterować oświetleniem dzięki bezpośredniemu połączeniu BLE za pośrednictwem urządzenia inteligentnego, komputera Mac, iOS, komputera PC i systemu Android. Ta usługa w chmurze łączy się również ze wszystkimi innymi urządzeniami AI, ale w najbliższej przyszłości mogą pojawić się nowe opcje sterowania dla nowych Prime i Hydras, więc bądźcie czujni!

 

Optyka i moc wyjściowa

W odniesieniu do PAR poprawiono wydajność, mieszanie kolorów i rozprowadzanie. Dzięki większej liczbie diod LED zapewnienie pełnego spektrum jest ukierunkowane na soczewki TIR, które kształtują strumień świetlny, jednocześnie poprawiając wydajność. W rezultacie występuje więcej kolorów, szerszy rozkład i wyższa średnia PAR. Połączenie rozmieszczenia diod LED i geometrii soczewki pomaga połączyć skupisko światła, zmniejszając separację kolorów.

 

New Prime i Hydras korzystają z tego samego zestawu diod LED z nową optyką.


HD

Funkcja HD polegająca na kierowaniu mocy, która nie jest wykorzystywana przez jeden kanał na inny, jest nadal ukochaną funkcją w asortymencie HD - jeśli nie jest zepsuta, nie naprawiaj jej, prawda?

 

Montowanie

Elementy montażowe, jak wcześniej dostępne dla opraw Hydra i Prime, będą działać z lampkami nowej wersji. Wyjątkiem jest ramię Hydra Flex, które ze względu na różnicę rozmiarów w nowych oprawach będzie wymagało innego wspornika światła. Wspornik ramienia Flex zmieni się wraz z nowymi oprawami. Starsze elastyczne ramiona używane do montażu nowych świateł będą wymagały nowego wspornika światła.

 

Podział nowych funkcji:

 • Więcej diod LED
 • Więcej PAR
 • Więcej rozprzestrzeniania
 • Ulepszona optyka
 • Poprawiona wodoodporność
 • Cieńszy współczynnik kształtu
 • Dedykowany kanał księżycowy
 • Więcej kanałów dla szerszego spektrum


Aqua Illumination wciąż imponujące funkcje:

 • Najlepsze oświetlenie akwariowe na rynku Kontrola aplikacji MyAI®
 • Funkcja HD overdrive (kieruj moc do widma, którego potrzebujesz)
 • Obsługa klienta AI Prime 16HD można zamontować przy użyciu istniejących akcesoriów AI Prime i HMS AI
 • Liczne opcje montażu. Wspornik dla 32HD i 64HD na mocowaniu Flex zmieni się w opakowaniu Flex Arm. Rozwiązania montażowe HMS są identyczne. Najlepsze rozwiązania montażowe są identyczne

Opinie o produkcie Aqua Illumination Oświetlenie LED Hydra 32 HD  (~90W) - czarna:

Napisz swoją opinię

Aqua Illumination Oświetlenie LED Hydra 32 HD  (~90W) - czarna

Oświetlenia LED Aqua Illumination „Prime 16HD, Hydra 32HD i Hydra 64HD!” Nowe Hydry dadzą WIĘCEJ KOLORU, WIĘCEJ ROZSZERZENIA, WIĘCEJ MOCY I WIĘKSZĄ WYGODNE bez poświęceń, zachowując przy tym wielkość sztucznej inteligencji.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać