GPSR
Producent: EcoTech Marine
EcoTech Marine
2675 Commerce Center Blvd Suite 101
18015 Bethlehem, PA, Stany Zjednoczone
support@ecotechmarine.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Aquaforest sp. z o.o. sp. k.
ul. Starowiejska 18
32-800 Brzesko, Polska
info@aquaforest.pl

Uchwyt mocujący do modułów Radion XR15 oraz XR30.
Opinie o produkcie EcoTech RMS Track 102,87 cm:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Ecotech RMS mocowanie do lampy Radion XR15 G5/G6
Całkowicie regulowane mocowanie do lamp Radion. Dzięki niemu można bez problemu zamocować lampę na krawędzi zbiornika.
ATI Wentylator do lamp Sunpower
Hyperbar Stojak krawędziowy akwarium 60/M.45
Zestaw nie zawiera elementów zaznaczonych na czerwono
Kessil kabel sterowania zewnętrznego/przedłużający
Red Sea ReefLED G2 170 Visior Dyfuzor Lampy
ReefLED G2 Visor to dodatkowe akcesorium do lamp Red Sea G2, przypinane i zaprojektowane w celu zmniejszenia rozbłysku światła i zminimalizowania rozlewania światła, dzięki czemu więcej światła jest skupione w akwarium. Łatwy w instalacji i demontażu, poprawia wrażenia z oglądania, jednocześnie zachowując bezpieczne dla rafy oświetlenie, których potrzebują twoje korale.
EcoTech Zestaw soczewek Radion XR15
Radion jest standardowo wyposażony w szerokokątną optykę HEI zaprojektowaną w celu maksymalizacji zasięgu, zapewniając jednocześnie zrównoważone i dobrze wymieszane widmo.
ReefLED 90 Suspension kit linki
Zestaw do zawieszania lamp Red Sea ReefLED 90 umożliwia zawieszanie lampy nad akwarium, zarówno na suficie, jak i na wspornikach ściennych. Zestaw zawiera niezbędny sprzęt do konwersji światła ReefLED za pomocą regulowanego systemu zawieszenia.
Wspornik 90 stopni Gooseneck Bracket Kessil
EcoTech Zestaw soczewek Radion XR30
Radion jest standardowo wyposażony w szerokokątną optykę HEI zaprojektowaną w celu maksymalizacji zasięgu, zapewniając jednocześnie zrównoważone i dobrze wymieszane widmo.
Soczewka Ecotech XR15 G5
Soczewka do lampy Ecotech Marine XR15 G5
Skylight stojak do lamp HYPERSPOT F/R M - 90
Zestaw uchwytów do lampy skylight hyperspot