SKU: AL-90
EAN: 5902273260622

Lampa Jebao z serii AL doskonale imituje naturalne światło pod wodą. Tworzy naturalne środowisko życia dla ryb, koralowców i innych stworzeń morskich w twoim akwarium.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Lampa LED Jebao AL-90

Lampa LED Jebao AL-90

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

JECOD JEBAO AL-90 to lampa LED o dużej mocy 90W ze zintegrowanym modułem Wi-Fi, który umożliwia połączenie lampy z telefonem przez aplikację. Lampa przeznaczona jest do oświetlenia akwarium z wodą morską z koralami lub bez. To oświetlenie jest w pełni sterowane za pomocą smartfonów z systemem Android i iOS i jest dostarczane wraz z uchwytem montażowym.

JECOD JEBAO AL-90 ma tę zaletę, że oferuje dużą moc światła 90 W przy wymiarach zaledwie 19,8 x 16 cm i grubości 3,9 cm. Model ten doskonale nadaje się do oświetlania powierzchni ok. 50 x 50 cm przy głębokości wody do 60 cm.

Zawiera również zintegrowany moduł WiFi, który pozwala kontrolować wiele parametrów światła, takich jak widmo, natężenie itp. za pomocą aplikacji JEBAO AQUA dostępnej w Play Store (Android) i App Store (iOS). Można również zaprogramować efekty świetlne, takie jak wschód i zachód słońca.Lampa JECOD JEBAO AL-90 posiada 25 mocnych diod LED, dla 6 indywidualnie regulowanych kanałów. Skład diod LED:

- 4 x Zimnobiałe LED (CREE)
- 9 x LED Royal Blue (CREE)
- 6 x Niebieskie LED (CREE)
- 2 x Fioletowe LED (SEMILED 415)
- 2 x UV LED (SEMILED 400)
- 1 x Zielone LED (CREE)
- 1 x Czerwone LED (CREE)


Kolory diod LED i ich skład zostały naukowo wybrane, aby umożliwić dobry wzrost koralowców i ogólny dobry stan zdrowia akwarium. Wszystkie te diody LED są chłodzone przez wentylator wyposażony w czujnik temperatury. Chłodzenie jest zatem całkowicie zautomatyzowane i przede wszystkim ciche! Umożliwia również wydłużenie żywotności diod LED.

Rampa JECOD JEBAO AL-90 LED jest idealna do oświetlania nanoakwariów, gdy jest używana samodzielnie, ale także mało wyposażona w większe akwaria, gdy są używane w ilościach. Dostarczony wspornik mocowany jest bezpośrednio do pionowej ściany akwarium (maksymalna grubość: 12 mm). Posiada regulację wysokości i głębokości.

Opinie o produkcie Lampa LED Jebao AL-90:

Napisz swoją opinię

Lampa LED Jebao AL-90

Lampa Jebao z serii AL doskonale imituje naturalne światło pod wodą. Tworzy naturalne środowisko życia dla ryb, koralowców i innych stworzeń morskich w twoim akwarium.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać