SKU: AL-120
EAN: 5902273260639
Lampa Jebao z serii AL doskonale imituje naturalne światło pod wodą. Tworzy naturalne środowisko życia dla ryb, koralowców i innych stworzeń morskich w twoim akwarium.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Lampa LED Jebao AL-120

Lampa LED Jebao AL-120

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

JECOD JEBAO AL-120 to rampa LED o dużej mocy 120 W ze zintegrowanym Wi-Fi do oświetlenia akwarium z wodą morską z koralami lub bez. To oświetlenie jest w pełni sterowane za pomocą smartfonów z systemem Android i iOS i jest dostarczane wraz z uchwytem montażowym.
Plus tego listwy świetlnej JECOD JEBAO AL-120 Listwa oświetleniowa
JECOD JEBAO AL-120 ma tę zaletę, że oferuje wysoką moc świetlną 120 W przy wymiarach zaledwie 29,2 x 16 cm i grubości 3,9 cm. Model ten doskonale nadaje się do oświetlania powierzchni ok. 60 x 60 cm przy głębokości wody do 70 cm.

Dzięki takiemu oświetleniu z łatwością utrzymasz nawet wymagające korale twarde!

Zawiera również zintegrowany moduł WiFi, który pozwala kontrolować wiele parametrów światła, takich jak widmo, natężenie itp. za pomocą aplikacji JEBAO AQUA dostępnej w Play Store (Android) i App Store (iOS). Można również zaprogramować efekty świetlne, takie jak wschód i zachód słońca.

Lampa JECOD JEBAO AL-120 posiada 42 mocne diody LED, dla 6 indywidualnie regulowanych kanałów. Skład diod LED:

4x2 zimne białe diody (CREE)
Royal niebieskie diody 5x2 (CREE)
4x2 niebieskie diody (CREE)
2x2 fioletowe diody (semed 415)
2x2 UV diody (semed 400)
2x2 zielone diody (CREE)
2x2 czerwone diody (CREE)
Kolory Diody LED i ich skład zostały naukowo dobrane, aby umożliwić dobry wzrost koralowców i ogólny dobry stan zdrowia akwarium. Wszystkie te diody LED są chłodzone przez wentylator wyposażony w czujnik temperatury. Chłodzenie jest zatem całkowicie zautomatyzowane i przede wszystkim ciche! Umożliwia również wydłużenie żywotności diod LED.

Opinie o produkcie Lampa LED Jebao AL-120:

Napisz swoją opinię

Lampa LED Jebao AL-120

Lampa Jebao z serii AL doskonale imituje naturalne światło pod wodą. Tworzy naturalne środowisko życia dla ryb, koralowców i innych stworzeń morskich w twoim akwarium.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać